Przejdź do treści

Barbara Kurdej-Szatan, Zuzia Kaszuba z mamą, a także Odeta Moro na premierze komedii „Mafia Mamma”

Mafia Mamma premiera
Barbara Kurdej-Szatan, Roxana Orłowska, Odeta Moro, Aleksandra Kostka, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W warszawskim kinie Atlantic na uroczystej premierze filmu „Mafia Mamma” pojawili się wspaniali goście. Barbara Kurdej-Szatan przyszła z przyjaciółką, dziennikarką TVN Magdaleną Bober, a młodziutka aktorka Zuzanna Kaszuba, znana między innymi z serialu „Na Wspólnej” z mamą Dorotą. Nie zabrakło też popularnych dziennikarek: Odety Moro, Aleksandry Kostki, Katarzyny Montgomery i Agnieszki Dziekan.

To był wyjątkowy babski majowy wieczór! Włoskie wino, dobry nastrój i towarzystwo znakomitych aktorek: Toni Collete i Moniki Bellucci. Na uroczystej premierze film „Mafia Mamma” oprócz wymienionych wcześniej osób pojawiły się również, m.in.: Roxana Orłowska, Aria Martelle, Paulina Będźmirowska „Modna Mama” i Magdalena „Maluba” Lubacz. Wydarzenie poprowadziła dziennikarka i pisarka, Magdalena Kuszewska.

– „Mafia Mamma” to komedia rozgrywająca się w świecie mafii. Pojawia się wiele odniesień do „Ojca chrzestnego”, ale z kobiecym zacięciem. Wspaniale było bawić się stereotypami dotyczącymi płci. Ukazywana na ekranie rzeczywistość może wydawać się absurdalna, jednak wszystkie sceny, nawet te związane z ukazywaniem przemocy,zawierają w sobie mnóstwo ironii – mówi Monica Bellucci, która w filmie zagrała Biancę, doradczynię szefa mafii.

Główną bohaterką filmu „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Syn opuścił rodzinny dom, bo wyjechał na studia, a mąż… nie grzeszy wiernością. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem.

Dziadek był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!

Mafia Mamma premiera
Barbara Kurdej-Szatan, fot. mat. prasowy
Mafia Mamma premiera
Dorota i Zuzia Kaszuba, fot. mat. prasowy
Mafia Mamma premiera
Aleksandra Kostka, fot. mat. prasowy
Mafia Mamma premiera
Aria Martelle, fot. mat. prasowy
Mafia Mamma premiera
Roxana Orłowska, fot. mat. prasowy
Mafia Mamma premiera
Odeta Moro, fot. mat. prasowy
Mafia Mamma premiera
Magdalena Lubacz, fot. mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx