Przejdź do treści

Bango Balenci zamyka rok osobistym utworem! Posłuchaj „Come Up”

Bango Balenci Come Up
Fot. kadr z teledysku Bango Balenci - Bango Wave 2 (Come Up)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zapisujcie tę ksywkę w swoich notesach, bo w 2024 roku Bango Balenci może nieźle namieszać na rodzimej scenie. Do sieci trafił jego najnowszy singiel „Come Up”, którym młody raper zamyka obfitujący w wydarzenia kończący się właśnie rok. Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na kanale artysty na YouTube.

W tym roku Bango Balenci zdecydowanie nie próżnował. Pochodzący z Poznania 18-latek wydał w tym roku sześć autorskich singli oraz wziął udział w akcji 2115 Risk Takers, gdzie pojawił się w dwóch utworach. Każdym z nich młody raper udowadniał, że wachlarz jego umiejętności jest bardzo szeroki i ma jeszcze sporo do udowodnienia swoim słuchaczom. Pod koniec roku Bango Balenci zainicjował cykl „Bangowave”, w ramach którego ukazały się dwa kawałki – „Turn Me Up” i świeżo wydany „Come Up”.

Najnowszy singiel Bango Balenci pokazuje go z dotychczas nieznanej strony. Nie usłyszymy w nim turn-up’owego brzmienia i agresywnej nawijki; wręcz przeciwnie – młody raper dzieli się ze słuchaczami refleksjami na temat relacji międzyludzkich i zebranych doświadczeń. Za trapową, nostalgiczną kompozycję odpowiadają Maybach i Json, a całości można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx