Bal przebierańców i miłosne uniesienia w 9. odcinku Warsaw Shore!

9 odcinek Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

Nowy odcinek Warsaw Shore to ekstremalne atrakcje, kolejne spiny, ale też czas wielkich pojednań. Nie zabraknie flirtów, pocałunków i namiętności, a niektóre relacje czeka prawdziwy przełom! Przekonamy się też, że udawanie kogoś innego czasami może być dobrą zabawą.

Po spokojnym wieczorze Ekipa obudzi się wypoczęta i gotowa zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Ale nadmiar energii najwyraźniej nie każdemu służy… Cierpliwość Mileny zostanie wystawiona na próbę.

W ciągu dnia Ekipowiczów czeka kolejny sprawdzian. Tylko nieliczni będą w stanie pokonać strach i skoczyć po marzenia.Interwencja Oliwii zażegna poranne kłopoty w raju, a Ekipa doczeka się kilku ciepłych słów ze strony Bossa. Ptyś jednak szybko przekona się, że nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca.

9 odcinek Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

Wieczorem przyjdzie pora na kolejną szałową imprezę w Mundo, która będzie wymagała od uczestników dużo kreatywności. Tym razem do klubu wyruszą wojskowi, więźniowie, wystrzałowa zakonnica, a do akcji ponownie wkroczy ninja Jez! Sequento w końcu zdobędzie serce Mileny i dojdzie do wniosku, że czasami opłaca się być miłym.

To i jeszcze więcej w kolejnym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska! Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” na: www.mtv.pl, Facebooku i Instagramie.

ZOBACZ:  Jakie gry i zabawy integracyjne w Warszawie wybrać?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx