Bad Dream: Coma już wkrótce na Xbox One i Xbox Series X/S

Bad Dream Coma
Fot. mat. prasowy

Już 20 kwietnia br. na Xbox One i Xbox Series X/S pojawi się jeden z najbardziej intrygujących, niezależnych horrorów ostatnich lat – Bad Dream: Coma. To gra przygodowa point-and-click, która wyróżnia się mrocznym i niepokojącym klimatem, rzeczywistością sennych koszmarów oraz nieliniową fabułą z licznymi wyborami. Wcześniej tytuł został bardzo pozytywnie przyjęty na PC i Nintendo Switch.

Bad Dream: Coma to gra stworzona przez niezależne polskie studio Desert Fox. Wydawcą na Xbox One jest Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł będzie dostępny też na Xbox Series X/S. Ten niezależny horror, oparty na mechanikach znanych z przygodówek point-and-click, spotkał się wcześniej z bardzo dobrym odbiorem na PC i Nintendo Switch. W przypadku tej pierwszej wersji odsetek pozytywnych recenzji graczy na platformie Steam sięga obecnie aż 91 proc. (na 1,2 tys. recenzji), a wskaźnik Metascore wynosi 79/100 pkt.

W Bad Dream: Coma gracze mogą liczyć m.in. na minimalistyczną oprawę graficzną i oryginalną ścieżkę dźwiękową. Rzeczywistość sennych koszmarów pogłębia surrealistyczny i bardzo niepokojący klimat. Kluczową rolę w rozgrywce odgrywają wybory, bo w grze Desert Fox nawet najmniejsza decyzja może mieć bezpośredni wpływ na dalszy rozwój akcji.

„Bad Dream: Coma to jeden z bardziej intrygujących i nieszablonowych horrorów ostatnich lat. Tytuł teraz będzie dostępny także na konsolach Microsoftu. Poza unikalnym, sennym klimatem, gracze dostają tutaj również rozbudowaną i nieliniową fabułę. Dzięki czemu do gry można podchodzić wielokrotnie i za każdym razem odkrywać coś całkiem nowego. Bad Dream: Coma jest bardzo unikalnym dziełem i można powiedzieć, że pozycją obowiązkową dla fanów horrorów i mrocznych klimatów” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Xbox Trailer

Główne cechy gry:

  • mrok, smutek i niepokój;
  • surrealistyczna rzeczywistość sennych koszmarów;
  • nieliniowa fabuła z licznymi wyborami;
  • niezwykłe sekrety do odkrycia;
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa.
ZOBACZ:  Mr. Prepper debiutuje na konsolach Xbox. Przygotujcie się na nuklearną apokalipsę!

Datę premiery gry na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 20 kwietnia 2021 r.

Gra w serwisie Microsoft Store: http://ult.ink/BadDreamXbox oraz w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/538070/Bad_Dream_Coma/.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx