Aż do śmierci – Megan Fox odważna i pełna seksapilu!

Aż do śmierci Megan Fox
Megan Fox, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Szokujący i elektryzujący „Aż do śmierci”, to triumfalny powrót do horroru Megan Fox. Aktorkę obwołano „najseksowniejszą kobietą świata” przez czytelników magazynu „FHM”. Film jest oparty na scenariuszu z prestiżowej „Krwawej listy”, skupiającej najbardziej atrakcyjne projekty filmów grozy.

Aż do śmierci – Megan Fox powraca do horroru! „Odważna i pełna seksapilu rola, która sprawi, że film będzie trzymać widzów na krawędzi fotela aż do samego końca” – pisał o występie Fox magazyn „Deadline”. O swej bohaterce, kobiecie poddanej ekstremalnej próbie, aktorka opowiadała tak: – Emma jest bardzo odporna, mądra i myślę, że ma dobre serce. To prawda, czasem nie podejmuje najlepszych decyzji, ale sądzę, że w pewnym momencie daje z siebie wszystko.

Megan Fox przez większą część zdjęć musiała ściśle współpracować z kaskaderem, grającym jej martwego męża. Reżyser filmu S.K. Dale zauważał, że Fox wydobywała z tych scen grozę, a czasem komiczne momenty. – Najprostsze czynności wymagały od niej wiele wysiłku, bo przecież musiała ciągnąć za sobą bezwładne ciało. Moja miłość do kaskaderów i kobiet wzrosła po tym doświadczeniu – zapewniał żartobliwie. Twórcy zgodnie podkreślali, że film wyrasta ponad gatunkowe schematy, jednak zachowuje równowagę między horrorem a suspensem.

Aż do śmierci – Megan Fox w zwiastunie

Zimowy wypad we dwoje za miasto zamienia się w dramatyczną walkę o przeżycie. Oczywiście nie takiego poranka spodziewała się Emma (Fox). Po romantycznym wieczorze ze swoim mężem w domku nad jeziorem, budzi się obok jego martwego ciała. Zamiast węzła małżeńskiego łączą ich teraz kajdanki. Na żałobę nie ma jednak czasu, bo to dopiero początek jej kłopotów.

instagram.com/meganfox
ZOBACZ:  Tylko zwierzęta nie błądzą - pełna zwrotów akcji kryminalno-miłosna układanka w kinach od 6 listopada
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x