Avi x Louis Villain – Soprano. Kolejny klip raperów!

Avi Louis Villain Soprano
Avi i Louis Villain, fot. kadr z klipu "Soprano"

OBSERWUJ NAS:

Avi i Louis Villain zaprezentowali kolejny utwór wraz z teledyskiem promujący ich nadchodzący album “Akademia Sztuk Pięknych”. Kawałek nosi nazwę “Soprano”.

Utwór “Soprano” jest kolejnym po “Evviva l’arte” kawałkiem promującym trzeci album Aviego i Louisa Villaina “Akademia Sztuk Pięknych”. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Moya Label: “”Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl. Ekipa zaprezentowała go w pełnej krasie”. Trzeci album Avi x Louis Villain to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie. Stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności. “Tęskniłeś przyjacielu? Bo my bardzo””.

Avi x Louis Villain – Soprano

Już teraz widząc jak dobrze wśród słuchaczy przyjęły się pierwsze dwa single, możemy stwierdzić, że “Akademia Sztuk Pięknych” z pewnością będzie jednym z faworytów do rapowego albumu roku. Kiedy premiera płyty? Już wkrótce, dlatego sprawdzajcie nasze informacje na bieżąco!

Avi x Louis Villain – Soprano

Limitowany preorder można zamówić na stronie: www.moyalabel.pl.

ZOBACZ:  Jetlagz prezentuje teledysk "32 Smartfony". Premiera albumu już 29 listopada
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x