Aurelia i jej “Pseudorany”, które zapowiadają płytę

Fot. kadr z teledysku "Pseudorany"

OBSERWUJ NAS:

Po ciepło przyjętych “Biegunach” oraz “Zimnej Wojnie” Aurelia nie zwalnia i prezentuje utwór “Pseudorany”. Jest to drugi singiel z albumu o tym samym tytule, który ukaże się w tym roku.

Artystka eksperymentuje z brzmieniem pokazując swoje własne, oryginalne ścieżki muzyczne. Tekst oraz muzykę napisała Aurelia przy współpracy producenckiej i kompozytorskiej z Michałem Włodarskim, znanym z poprzednich produkcji.

– “Pseudorany”, to takie “niby” rany, których nie widzimy gołym okiem. Co jakiś czas wychodzą na jaw pod różnymi postaciami i wybijają nas z rytmu życia. Toczymy z nimi walkę, czujemy, ze coś w nas nie gra, choć z zewnątrz udajemy, że nic się nie dzieje. Coś nas ciągnie w dół i próbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: w czym tak naprawę tkwi problem? W utworze swoją główną uwagę skupiam na świecie, który jest dla mnie niezrozumiały i często zastanawiam się nad sensem istnienia, jego funkcjonowaniem, tym co tak naprawdę mogę w nim zmienić jako mała jednostka – mówi Aurelia.

W teledysku i piosence chciałam ukazać swoje dwa oblicza: Z jednej strony niewinnej dziewczyny, takiej bez skazy, pełnej radości i życia, a z drugiej przemiana w czarny charakter, postać zimną, mrożącą krew w żyłach, zepsutą przez pogoń za pieniędzmi, zepsutą światem, który nas otacza. Podsumowując – utwór “Pseudorany” jest zapowiedzią mojego albumu o tym samym tytule. Każda piosenka niesie za sobą inną historię, moje przeżycia, rany, “pseudorany” i wiele więcej… To zbiór moich doświadczeń, historii, zapytań oraz odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie zgubicie się w tym labiryncie – dodaje artystka.

Aurelia – Pseudorany:

Aurelia – Pseudorany
ZOBACZ:  Tony Yoru z tytułowym singlem i startem preorderu "Zorze"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x