Assassin’s Creed 2, Child of Light i Rayman Legends za darmo na platformie Uplay

Fot. Assasin's Creed 2

OBSERWUJ NAS:

Na platformie Uplay do 5 maja do godziny 20:00 można zdobyć 3 darmowe gry: Assassin’s Creed 2, Child of Light i Rayman Legends.

Gracze, którzy na platformie Uplay dodadzą powyższe tytuły do swojej biblioteki do 5 maja do godziny 20:00, zachowają je na zawsze.

Assassin’s Creed II przedstawia Ezio, nowego asasyna, który podejmuje zabójcze dzieło swoich przodków. W tej zabójczej i porywającej kontynuacji, gracze poznają epicką opowieść o władzy i korupcji, szkoląc się jednocześnie w rzemiośle asasynów i korzystając z broni oraz wynalazków zaprojektowanych przez legendarnego Leonardo Da Vinci.

Assassin’s Creed II – E3 Trailer

Child of Light – Królestwo Lemurii ogarnął mrok. Czarna Królowa ukradła słońce, księżyc i gwiazdy. Gracz wciela się w postać Aurory, młodej księżniczki o czystym sercu, której dusza zostaje przeniesiona do Królestwa Lemurii.

Child of Light – Official Trailer

Rayman Legends – w trakcie wędrówki po zaczarowanym lesie Rayman, Globox i Teensies odkrywają tajemniczy namiot, pełen urzekających obrazów. Po dokładniejszych oględzinach zauważają, że każdy obraz zdaje się opowiadać historię z mitycznego świata. Kiedy skupiają uwagę na malunku ukazującym średniowieczną krainę, zostają wessani do środka. Tak wkraczają do innego świata i zaczyna się ich przygoda.

Rayman Legends Launch Trailer
ZOBACZ:  Poznaj rodzinę Bergsonów - nowy zwiastun Children of Morta