Ashley Graham: Społeczeństwo zawsze będzie próbowało nam powiedzieć, jak wygląda piękno

Ashley Graham piękno
Ashley Graham, fot. Vogue YouTube

Ashley Graham nie boi się publicznie wyrażać własnego zdania na temat atrakcyjności. Ostatnio modelka opowiedziała jak czuć się komfortowo we własnej skórze, nie akceptując społecznego ideału piękna.

Ashley Graham podzieliła się osobistymi przemyśleniami w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła brytyjskiemu czasopismu „Hello!”. Amerykanka poruszyła temat standardu piękna wyznaczanego przez społeczeństwo.

„Społeczeństwo zawsze będzie próbowało nam powiedzieć, jak wygląda piękno” – powiedziała Graham. „Do nas należy przejęcie kontroli i zaakceptowanie własnego ciała i skóry, w której się znajdujemy. Wszyscy jesteśmy piękni bez względu na to, co mówi społeczeństwo lub naciski społeczne. Dopóki czujesz się piękna we własnej skórze, nie ma znaczenia, co ktokolwiek ma do powiedzenia. Nasze ciała się zmieniają i jest to również bardzo emocjonalny czas. Posiadanie społeczności ludzi, którzy mogą odnieść się do tego, przez co przechodzisz, jest bardzo ważne, szczególnie dla nas, matek” – dodała.

Przypominamy, że Ashley Graham w piątek urodziła dwójkę chłopców. „Justin i ja z radością informujemy, że nasi chłopcy są już na świecie. Urodzili się dziś rano w domu” – pisała modelka na Instastory.

ZOBACZ:  Miss World, Karolina Bielawska, wróciła do kraju! [ZDJĘCIA]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx