Artur „Waluś” Walczak wygrywa pierwszą walkę gali PunchDown 5

Waluś PunchDown 5
Fot. PunchDown

W pierwszym starciu gali PunchDown 5 Artur „Waluś” Walczak mierzył się z Adrianem „Dzikiem” Żebrowskim. Przed tą walką ogromnym faworytem bukmacherów był „Waluś”.

Pierwszy zaczął „Waluś”. Artur Walczak wyprowadził bardzo silne uderzenie, „Dzikiem” trochę zachwiało, jednak stał cały czas na nogach. Żebrowski po tym ciosie był mocno pobudzony. Widać, że w rewanżowym uderzeniu chce zrobić Walczakowi ogromną krzywdę. Cios wyprowadzony przez „Dzika” nie był jednak do końca czysty. „Waluś” sygnalizował sędziom, że dostał w kark. Drugi cios wyprowadzony przez „Walusia” nie zrobił większego wrażenia na rywalu. W odpowiedzi otrzymał potężny cios, po którym mocno zachwiał się do tyłu. Na szczęście służby porządkowe asekurujące zawodnika nie musiały interweniować. Trzeci cios „Walusia” Żebrowski zniósł bardzo spokojnie. W rewanżu „Dziku” wyprowadził czysty cios, jednak trochę słabszy niż w poprzedniej rundzie.

Waluś na PunchDown 5

Ostatecznie walkę przewagą jednego punktu wygrał Artur „Waluś” Walczak i to on przeszedł do kolejnej rundy. Całą galę można oglądać na: punchdown.tv.

ZOBACZ:  Bayern Monachium zdemolował FC Barcelonę 8:2!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx