Artur Rojek wydał album “Kundel”

Fot. mat. prasowy

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, wydaje drugą solową płytę zatytułowaną “Kundel”.

Jego ostatnia, znakomicie przyjęta płyta, “Składam się z ciągłych powtórzeń”, zawierającej przeboje takie jak „Beksa” czy „Syreny” uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy). Za brzmienie odpowiada ponownie producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka wsparł Radek Łukasiewicz.

– “Kundel” jest opowieścią o zwykłości, docenianiu tego, co się ma i miłości, która zawsze jest nadzieją – mówi Artur Rojek. Dotychczas ukazały się dwa utwory promujące album, do których teledyski nakręcił znany reżyser Michał Marczak. W najnowszym do utworu “Bez końca” podbijając serca publiczności Artur zaskoczył wszystkich… tańcem! Klip ma do tej pory ponad 640 tysięcy wyświetleń.

Artur Rojek – Bez końca. Zobacz teledysk:

Artur Rojek – Bez końca

Wraz z premierą nowego materiału artysta wyruszył w pierwszą po długiej przerwie trasę koncertową. Dotychczasowe koncerty były świetnie przyjęte przez publiczność. W obliczu koronawirusa trasa została przełożona, a nowe daty koncertów już wkrótce zostaną podane na Facebooku i Instagramie Artura Rojka.

Read Previous

Dwa lata temu Tomasz Komenda odzyskał wolność. “25 Lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w kinach od 18 września

Read Next

Komunikat Ekstraklasy po decyzjach UEFA