REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Artur Rojek wydał album „Kundel”

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, wydaje drugą solową płytę zatytułowaną „Kundel”.

Jego ostatnia, znakomicie przyjęta płyta, “Składam się z ciągłych powtórzeń”, zawierającej przeboje takie jak „Beksa” czy „Syreny” uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy). Za brzmienie odpowiada ponownie producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka wsparł Radek Łukasiewicz.

– „Kundel” jest opowieścią o zwykłości, docenianiu tego, co się ma i miłości, która zawsze jest nadzieją – mówi Artur Rojek. Dotychczas ukazały się dwa utwory promujące album, do których teledyski nakręcił znany reżyser Michał Marczak. W najnowszym do utworu “Bez końca” podbijając serca publiczności Artur zaskoczył wszystkich… tańcem! Klip ma do tej pory ponad 640 tysięcy wyświetleń.

Artur Rojek – Bez końca. Zobacz teledysk:

Artur Rojek – Bez końca

Wraz z premierą nowego materiału artysta wyruszył w pierwszą po długiej przerwie trasę koncertową. Dotychczasowe koncerty były świetnie przyjęte przez publiczność. W obliczu koronawirusa trasa została przełożona, a nowe daty koncertów już wkrótce zostaną podane na Facebooku i Instagramie Artura Rojka.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google