Arkadiusz Milik z hat-trickiem w Pucharze Francji!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Występujący w Ligue 1 Olympique Marsylia pokonał na Stade Vélodrome Cannet Rocheville 4:1 (1:1) w 1/32 finału Pucharu Francji. Trzy bramki strzelił Arkadiusz Milik.

Spotkanie rozpoczęło się niespodziewanym prowadzeniem gości. W 16. minucie meczu bramkę dla występującego w 5 lidze francuskiej Cannet Rocheville zdobył Mike Core. W 39. czerwoną kartkę w zespole gości ujrzał Iheb Lahouel. Tuż przed przerwą, w 41. minucie, Arek Milik wyrównał z rzutu karnego. Milik swoje kolejne bramki strzelał w 58. i 90. minucie meczu. Między czasie, w 77. minucie kolejną bramkę dla marsylczyków zdobył Luis Henrique. Olympique Marsylia awansował do 1/16 Pucharu Francji.

Olympique Marsylia – ES Cannet Rocheville 4:1 (1:1)

Strzelcy: Arkadiusz Milik 41′(k.), 58′, 90′, Luis Henrique Tomaz de Lima 77′ – Mike Core 16′