Arkadiusz Milik strzelił gola w 14. minucie doliczonego czasu gry!

Arkadiusz Milik w 14 minucie
Arkadiusz Milik, fot. Ligue 1

OBSERWUJ NAS:

Arkadiusz Milik przeszedł do historii w ostatniej kolejce Ligue 1. Polak w meczu Olympique Marsylii z FC Metz zdobył bramkę w… 14. minucie doliczonego czasu gry!

Wyjazdowy mecz 38. kolejki Ligue 1 w którym Olympique Marsylia grała z FC Metz zakończył się wynikiem 1:1. Arek Milik został w tym spotkaniu autorem historycznego trafienia w XXI wieku. Gdy na zegarze była już 14 minuta doliczonego czasu gry, sędzia Hakim Ben El Hadj zdecydował się zakończyć mecz. Po chwili jednak skorzystał z VAR-u i zdecydował się na przyznanie piłkarzom Marsylii rzutu karnego. Siedem minut wcześniej podyktował rzut karny dla FC Metz, który bez problemu wykorzystał Farid Boulaya. W 14. minucie doliczonego czasu gry do jedenastki podszedł Arkadiusz Milik. Polak pewnym kopnięciem w lewy górny róg bramki zapewnił remis marsylczykom. Bramka, którą zdobył jest najpóźniej strzelonym golem w meczu Ligue 1 w XXI wieku.

Milik, który do Olympique Marsylii przyszedł w zimowym okienku transferowym na zasadzie wypożyczenie, rozegrał 15 ligowych spotkań w których zdobył 9 bramek. Oczywiście mógł rozegrać jeszcze więcej spotkań, jednak urazy wykluczyły go z kilku meczów. Olympique Marsylia zakończył sezon na piątym miejscu, co daje mu prawo gry w Lidze Europy.

Ligue 1 Uber Eats Official | Arkadiusz Milik w 14 minucie doliczonego czasu gry zdobywa bramkę na 1:1
ZOBACZ:  UFC 259 - gdzie oglądać? Transmisja w Polsacie Sport