Przejdź do treści

Annie Mary prezentuje singiel „Pułapka”

Annie Mary Pułapka
Annie Mary, fot. kadr z teledysku "Pułapka"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Annie Mary prezentuje swój najnowszy singiel pt. „Pułapka”. Utwór jest utrzymany w rapowym klimacie.

Utworu „Pułapka” Annie Mary można posłuchać już w najpopularniejszych serwisach do streamingu muzyki. Towarzyszący mu klip dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube artystki.

„Pułapka” to opowieść o niezdrowej relacji, w której jedna ze stron mimo ogromnego sentymentu do wspólnej przeszłości, w końcu zdobywa się na odwagę i na kolejne zaczepki stanowczo odpowiada „nie”. Za produkcję bitu do „Pułapki” odpowiada Hubi – producent muzyczny znany z takich kawałków jak „Idealne Połączenie” (Young Igi & Jan-Rapowanie) czy „Toxic Baby” (Smolasty & Oliwka Brazil).

Delikatność wyrazu i ostrość warstwy muzycznej stanowią kontrast, wpisany w osobowość Annie Mary. Jest ona bardzo zawiła i często pełna sprzeczności. To jednak daje jej inspirację do tworzenia nowych i nieco zaskakujących odsłon swojej artystycznej kreacji. Teledysk do piosenki „Pułapka” zarejestrowano w Nobocoto Studio w Warszawie. Studio jest dla Annie Mary przestrzenią, w której na co dzień tworzy swój muzyczny pamiętnik. W klipie gościnnie wystąpił Veri – realizator dźwięku, producent i raper.

Annie Mary – Pułapka. Zobacz teledysk:

W wideo nie zabrakło pereł i warkoczy, z którymi artystka identyfikowała się przy okazji swoich poprzednich projektów. Perły, oznaczające delikatność i kobiecość. Warkocze są synonimem splecenia w całość wszystkich wewnętrznych sił, by na nowo odnaleźć w sobie moc. To główne symbole, z którymi artystka chce być kojarzona w kontekście swojej twórczości.

Annie Mary znana jest m.in. z remixu legendarnego przeboju zespołu Lady Pank – „Zawsze Tam Gdzie Ty”. Powstał on we współpracy z producentem i DJ-em Woniem. Prócz tego, wokalistka ma na swoim koncie udział w programie telewizyjnym „Szansa Na Sukces”. Ma również kooperacje z takimi producentami jak: SHDOW, Nearr i Criss P.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx