Anna Wendzikowska zaprezentowała własne kostiumy „BeLive”

Anna Wendzikowska BeLive
Martyna Kondratowicz, Ewa Zawada, Osi Ugonoh, Marta Gąska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natalia Jakuła, Karolina Chapko, Iza Butrym, Ewelina Rydzyńska, Dagmara Bryzek, Marta Gąska, Martyna Kondratowicz, Osi Ugonoh oraz Ewa Zawada czyli Dobra Faza wzięły udział w pokazie najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych, które zaprojektowała znana dziennikarka, Anna Wendzikowska.

Podczas wieczoru odbyła się także aukcja charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz Centrum Praw Kobiet oraz wspomoże schronisko dla kobiet – ofiar przemocy. Wśród wielu cennych przedmiotów można było wylicytować m.in. książkę Beaty Pawlikowskiej z autografem, biżuterię od Izy Butrym, pobyty w różnych luksusowych hotelach, kurs gotowania, weekendy w spa, wyjście do kina z Anną Wendzikowską czy podwoje zaproszenie do teatru i wizyta za kulisami od Katarzyny Glinki.

Śniadanie z Anną Kalczyńską wylicytowano za 1500 złotych, a kurs makijażu i zestaw kosmetyków od Marty Gąski za 2100 złotych.

„Z pomysłem zaprojektowania kostiumów nosiłam się od wielu miesięcy. Bardzo dużo podróżuję do ciepłych krajów, dlatego kostiumy kąpielowe są bliskie memu sercu. Chciałam, aby moje kostiumy były zmysłowe, eleganckie, świetnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów i piękne. Kierowałam się zasadą: czy to jest dobre dla mnie, czy to jest dobre dla innych i czy to jest dobre dla świata? Wiele kobiet może sobie na taki kostium pozwolić, ale są i takie, które znajdują się w trudnym życiowo momencie. Dlatego silne kobiety powinny pomóc tym słabszym. Chciałabym stworzyć łańcuch pomocy. Nie jesteśmy jako kobiety solidarne ze sobą, warto to zmienić. Dlatego właśnie powstał pomysł na aukcję charytatywną” – powiedziała Anna Wendzikowska.

Wieczór poprowadziła Anna Wendzikowska i Barbara Pasek, a występem muzycznym uświetnił wokalista Nick Sincler.

Anna Wendzikowska kostiumy
Anna Wendzikowska, fot. Kurnikowski/AKPA
Martyna Kondratowicz bikini
Martyna Kondratowicz, fot. Kurnikowski/AKPA
Ewa Zawada BeLive
Ewa Zawada, fot. Kurnikowski/AKPA
Osi Ugonoh
Osi Ugonoh, fot. Kurnikowski/AKPA
Marta Gąska BeLive
Marta Gąska, fot. Kurnikowski/AKPA
Natalia Jakuła BeLive
Natalia Jakuła, fot. Kurnikowski/AKPA
ZOBACZ:  Miss Polonia: Izabella Krzan, Milena Sadowska i Karolina Bielawska na planie "Jaka to melodia?"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx