Anna Smołowik i jej “Szósty zmysł” w oficjalnym utworze do filmu “W jak morderstwo”

Anna Smołowik Szósty zmysł
Fot. kadr z teledysku Anna Smołowik – Szósty zmysł

OBSERWUJ NAS:

Niezbędny u każdego dobrego detektywa? Szósty zmysł! “Szósty zmysł” to również tytuł utworu specjalnie skomponowanego do komedii kryminalnej “W jak morderstwo”. Piosenkę wykonuje Anna Smołowik, która w filmie wciela się w postać głównej bohaterki.

Na ekranie partnerują jej m.in. Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Szymon Bobrowski, Przemysław Bluszcz, Olga Sarzyńska oraz Jowita Budnik. „W jak morderstwo” będzie można oglądać w kinach już 18 czerwca.

Anna Smołowik – Szósty zmysł (z filmu „W jak morderstwo”)

Główna bohaterka filmu – wielka miłośniczka kryminałów, mająca twórczość Agathy Christie w małym paluszku, sama trafia na trop tajemniczej sprawy. – Ten utwór idealnie oddaje klimat całego filmu. Chociaż nagrywanie piosenki to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, to świetnie się przy tym bawiłam! Mam nadzieję, że zarówno słuchaczom, jak i później widzom w kinie towarzyszyć będą podobne emocje – mówi Anna Smołowik. Autorką słów piosenki „Szósty zmysł” jest Zuzanna Wrońska, muzykę skomponował Marcin Macuk. Utwór powstał specjalnie do filmu „W jak morderstwo”.

W jak morderstwo – oficjalny zwiastun
ZOBACZ:  Wolność codziennością. Premiera klipu "Na zdrowie" zespołu Dagadana i Aleny Kadanovej
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x