Anna Iberszer, Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu “Kontrakt” w Teatrze IMKA

premiera Kontrakt IMKA
Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska, fot. Gałązka/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Premiera “Kontraktu” Sławomira Mrożka, z popisowymi rolami Zdzisława Wardejna i Mikołaja Roznerskiego, zainaugurowała otwarcie nowej sceny Teatru IMKA. Teatr Tomasza Karolaka ma nową lokalizację na warszawskim Bemowie. Premiera była podwójnie uroczysta, ponieważ tym spektaklem Zdzisław Wardejn świętował jubileusz 60-lecia swojej pracy artystycznej.

81-letni aktor – ceniony m.in. za kreacje w serialach “Królowa Bona” i “Lalka”, a także w filmach “Piłkarski poker”, “Och Karol”, “Kogel-mogel”, a ostatnio “Boże ciało” – na scenie wcielił się w postać Magnusa, szwajcarskiego rezydenta, który zdaje się reprezentować mocne jak skała fundamentalne wartości świata Zachodu. W roli Morisa, przybysza z kraju, “leżącego na Wschód od Zachodu i na Zachód od Wschodu”, wystąpił Mikołaj Roznerski. Jest on popularnym aktorem młodego pokolenia, gwiazdą serialu “M jak miłość” oraz laureatem Złotej Telekamery.

premiera spektaklu Kontrakt w Teatrze IMKA

premiera Kontrakt IMKA
Tomasz Karolak, fot. Gałązka/AKPA | premiera Kontrakt IMKA

Stawką gry, którą toczą grani przez nich bohaterowie, jest wielka kariera w Hollywood oraz marzenie o awansie. Gratulacje po przedstawieniu składali aktorom: Adriana Kalska, Zofia Czernicka, Redbad Klynstra, Anna Iberszer i Tomasz Karolak.

premiera Kontrakt IMKA
Anna Iberszer, fot. Gałązka/AKPA
premiera Kontrakt IMKA
Zdzisław Wardejn, Mikołaj Roznerski, fot. Gałązka/AKPA
ZOBACZ:  Co zrobić by przyśpieszyć porost włosów?
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x