Przejdź do treści

Anna Glubokovskaya wybrana Miss Earth Kazachstanu 2021!

Anna Glubokovskaya Miss Earth
Anna Glubokovskaya, fot. instagram.com/zdesnalevo

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

16 listopada 2021 roku w Ałmatach odbył się finał Miss Earth Kazachstanu 2021 (Qazaqstan Miss Earth 2021, Miss Earth Kazakhstan 2021 – oryg.). Zwyciężczynią okazała się Anna Glubokovskaya, która zastąpiła Miss Earth Kazachstanu 2019 Altynayę Assenovą.

„Start w Miss Kazachstanu to nowy etap w moim życiu. Nigdy nigdzie nie brałam udziału, zwłaszcza w czymś takim. Wszystkie moje nieuporządkowane myśli, które pojawiły się w mojej głowie, kiedy tu przybyłam, zostały rozwiane” – tak nowa Miss opowiadała o swoich obawach przed startem w konkursie piękności.

Anna Glubokovskaya poinformowała w mediach społecznościowych, że ​​ludzie byli mili i pomocni przez cały jej okres przygotowania i że jest wdzięczna za udział w tym roku i pracę z tak wspaniałym zespołem. Anna wcześniej zdobyła tytuł Miss Karagandy 2021 i reprezentowała ten region podczas 25. jubileuszowego narodowego konkursu piękności. Podczas tego samego wydarzenia Ahantaevę Aidanę ukoronowano jako Miss Universe Kazachstanu 2022 (Miss Universe Kazakhstan 2022), a Nazerke Karmanova jako Miss Kazachstanu 2021. Teraz piękne Miss będą reprezentować Kazachstan na swoich międzynarodowych konkursach.

Anna Glubokovskaya Miss Earth Kazachstanu 2021

https://www.instagram.com/p/CWYyVuToLoC/
instagram.com/zdesnalevo
https://www.instagram.com/p/CWNu9kPodGM/
instagram.com/zdesnalevo
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx