REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Anita Lipnicka w nowej wersji przeboju sprzed 20 lat zaprasza na nową trasę

Fot. Anita Lipnicka - Historia jednej miłości

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po ogromnym sukcesie jubileuszowej trasy „Intymnie”, Anita szykuje serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022 roku. Tym razem będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie. To już ostatni muzyczny przystanek przed premierą jej nowego wydawnictwa.

Od kilku miesięcy artystka intensywnie pracuje nad nowym albumem, o którym na razie nie zdradza żadnych szczegółów. Wiadomo tylko, że płyta ukaże się w 2023 roku. Tymczasem Anita, zgodnie z obietnicą, zabiera swój zespół w długą podróż po Polsce, by raz jeszcze spotkać się z fanami „na żywo”, zanim zniknie na czas jakiś w studio nagrań.

„W poprzedniej trasie zagraliśmy 40 koncertów. To była olbrzymia, wymagająca produkcja, której zwieńczeniem stał się dwupłytowy album live zatytułowany „Intymnie”. Tym razem zamierzamy odwiedzić głownie mniejsze miasta – te, do których nie udało nam się dotrzeć z naszym kwitnącym ogrodem w składzie poszerzonym o smyki” – opowiada Anita Lipnicka.

„Co nie oznacza, że przyjedziemy do Was bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie – stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących zmysły wrażeń, których wspólnym mianownikiem będzie….Miłość!” – dodaje artystka.

Trasa pod hasłem „O miłości…” obejmować będzie blisko 30 miast i potrwa od września do listopada 2022.

Jaki repertuar usłyszymy w ramach trasy „O miłości…”?

“W czasie pomiędzy celebracją jubileuszu 25-lecia pracy na scenie, a premierą mojego nowego wydawnictwa, zapragnęłam stworzyć projekt tematyczny, w ramach którego zaprezentuję zestaw mniej i bardziej znanych piosenek miłosnych, pochodzących z różnych okresów mojej twórczości. W setliście trasy pojawią się także dwa nowe utwory, które wykonamy całkiem przedpremierowo! Jestem bardzo ciekawa jak zostaną one przyjęte przez publiczność.

W koncercie zagości także spora garść zaskakujących coverów, piosenek głównie z lat 90′, które poruszyły mnie głęboko, kiedy sama byłam młodą osobą i początkującą artystką. Jeśli chcecie poznać moje ulubione piosenki o miłości, usłyszeć kilka osobistych opowieści o kochaniu i tęsknieniu, zapraszam na nasze jesienne koncerty!” – mówi artystka.

Miłosnych historii na koncertach pojawi się więc sporo. Pierwszą z nich Anita właśnie „odświeżyła” po ponad 20 latach od daty premiery!

Anita Lipnicka – Historia jednej miłości:

Czy może być bardziej trafny zwiastun serii koncertów opowiadających o miłości niż piosenka „Historia jednej miłości”? Utwór wydany w 1998 roku na drugim solowym albumie wokalistki „To co naprawdę”, miesiącami gościł na szczytach list przebojów.

W oryginalnym teledysku poza Anitą zobaczyć mogliśmy Sonię Bohosiewicz i Andrzeja Kozłowskiego. – Tak się złożyło, że przez wiele lat nie wracałam do tej piosenki. Całe wieki nie grałam jej „na żywo”! – przyznaje Anita. „Pretekstem okazała się tematyka zbliżającej się trasy. Ten tekst jest niejako klamrą: opowiada o początku i końcu relacji. O tym, co działo się w środku, zaśpiewam Wam podczas koncertów” – dodaje.

Szczegóły koncertów: anitalipnicka.com.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx