Przejdź do treści

Animal Rescue, nowa polska gra, oficjalnie zapowiedziana na PC i konsole

Animal Rescue premiera
Fot. Animal Rescue

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W IV kwartale 2021 r. zadebiutuje Animal Rescue, gra przygodowa pozwalająca na zostanie terenowym weterynarzem-ratownikiem – zapowiedziało Ultimate Games S.A.

Gracz będzie reagować na sytuacje kryzysowe i ratować bezbronne zwierzęta przed niszczycielskimi żywiołami natury. Animal Rescue zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Za nowym projektem stoi polska firma Ultimate Games S.A., producent i wydawca mający na koncie m.in. gry Ultimate Fishing Simulator oraz Deadliest Catch: The Game.

W Animal Rescue gracz wcieli się w terenowego weterynarza-ratownika, który reaguje na sytuacje kryzysowe w różnych zakątkach świata i rusza na ratunek bezbronnym zwierzętom. Jak zapowiada Ultimate Games S.A., pod względem rozgrywki tytuł połączy w sobie elementy gry przygodowej oraz symulatora i survivalu.

„Jako weterynarz-ratownik, wyspecjalizowany w pomocy w zwalczaniu skutków katastrof naturalnych, będziemy zarówno szukać i docierać do ocalałych zwierząt, jak i później leczyć je. Możliwe będzie tworzenie i rozbudowa polowych klinik dla zwierząt, a bardzo ważną rolę odegra też kwestia transportu. W szybkim dotarciu na miejsce pomoże nam m.in. terenówka, o którą również trzeba będzie odpowiednio zadbać. Podobnie kluczowa będzie dbałość o specjalistyczny sprzęt weterynaryjny i zestaw do pierwszej pomocy” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Animal Rescue zaoferuje zróżnicowane lokacje charakterystyczne dla różnych części świata. W swojej ratunkowo-weterynaryjnej działalności gracze odwiedzą m.in. tropikalną wyspę, kanadyjskie lasy, sawannę/pustynię czy rejony niemal na stałe pokryte śniegiem.

Fot. Animal Rescue

Jak tłumaczy Rafał Jelonek, w każdej z lokacji występować będą odmienne niebezpieczeństwa – np. na pustyni może dojść do burzy piaskowej, a tropikalna wyspa może być zagrożona wybuchem wulkanu i huraganem. Mocno zróżnicowane będą też misje oraz gatunki zwierząt czekających na pomoc (m.in. koty, psy, konie, krowy, szopy i małpy).

Animal Rescue – Reveal Trailer:

Animal Rescue Reveal Trailer

Animal Rescue – główne cechy:

• ratowanie i leczenie zwierząt;
• zróżnicowane misje ratunkowe;
• wiele gatunków zwierząt czekających na pomoc;
• katastrofy naturalne (np. huragany, powodzie i pożary);
• lokacje położone w różnych częściach świata;
• polowe kliniki dla zwierząt i pojazdy terenowe;
• system dynamicznej zmiany pogody.

Premierę gry zaplanowano wstępnie na IV kw. 2021 r. Animal Rescue pojawi się na PC (Steam) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Animal Rescue (Steam): https://store.steampowered.com/app/1389820/Animal_Rescue

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx