Andrzej Piaseczny – Przedostatni. Zobacz teledysk do pierwszego singla z jubileuszowej płyty “50/50”!

Andrzej Piaseczny Przedostatni
Andrzej Piaseczny, fot. kadr z teledysku "Przedostatni"

OBSERWUJ NAS:

Singiel “Przedostatni” i teledysk do niego to zwiastuny nowej płyty Andrzeja Piasecznego, która będzie miała premierę 7 maja. Artysta postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki.

I tak powstał niezwykły urodzinowy album “50/50”, z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek. Jedna z piosenek została nagrana przez zespół koncertowy Andrzeja Piasecznego i wyprodukowana przez szefa muzycznego zespołu – Łukasza Kowalskiego. Jednym słowem idealni goście na urodzinowej imprezie.

Andrzej Piaseczny – Przedostatni

Tak o teledysku do piosenki „Przedostatni” mówi jego reżyserka, Liubov Gorobiuk: – Inspiracją do klipu była klasyka fotografii z jej klimatycznym światłem. Bardzo lubię vibe Georgea Michaela z lat 90tych. Chcieliśmy stworzyć właśnie taki obraz dla Piaska, który zatopi piosenkę i Andrzeja w tamtej energii. Sama piosenka była siłą napędową dla pomysłu. Chciałam dodać jej wizualnych skrzydeł, ale nie zagłuszyć obrazami. Moim zdaniem najfajniej jest, kiedy obrazy w klipach muzycznych zespalają się z muzyką i podbijają ją, pozwalając wybrzmieć piosence. Wzrok jest tylko kolejnym zmysłem odbioru dźwięku.

ZOBACZ:  Już w piątek nowy kawałek Travisa Scotta
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x