Przejdź do treści

Ana De Armas idzie z Bondem „Na noże”!

Fot. kadr z filmu "Na noże"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dziś odbędzie się wyczekiwana premiera zwiastuna nowego Bonda. W „Nie czas umierać” nową dziewczyną Daniela Craiga ma podobno zostać Ana De Armas.

Ten intrygujący duet aktorski pokochało już w miniony weekend prawie 77 tys. Polaków! „Na noże” znalazło się w TOP 3 Box Office, zostawiając w tyle „Proceder”, „1800 gramów” oraz „Le Mans ‘66”. „Na noże” to thriller reżysera „Gwiezdnych wojen” z gwiazdorską obsadą z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele. Nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.

Na noże – polski zwiastun

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Danie Craig – wywiad na temat filmu „Na noże”:

Ana De Armas – wywiad na temat filmu „Na noże”:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx