Przejdź do treści

Amy Macdonald publikuje kolejny singel pt. „Crazy Shade Of Blue”

Fot. Amy Macdonald - Crazy Shade of Blue

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Amy Macdonald zaprezentowała kolejny singiel z nadchodzącego albumu „The Human Demands”. Utwór nosi nazwę „Crazy Shade of Blue” i został do niego zrealizowany także teledysk.

„Jestem bardzo podekscytowana faktem, że fani mogą usłyszeć kolejny singel! Crazy Shade Of Blue różni się znacząco od utworów które przeważnie komponuję. Uwielbiam sposób w jaki został on wyprodukowany. Klimat tego kawałka jest wręcz perfekcyjny. Ten singel może opowiadać zarówno o miłości, jak i o rozstaniu. Tak naprawdę, słuchacz będzie o tym decydował!” – komentuje Amy Macdonald.

Pandemia nadeszła w trakcie pracy nad nowym studyjnym albumem. Nad produkcją krążka czuwał Jim Abiss (znany m.in. ze współpracy m.in.: Arctic Monkeys). Nowy album „The Human Demands” ukaże się 30 października, a na pierwszy singel promujący wydawnictwo został wybrany utwór „The Hudson”. To piosenka zainspirowana opowieściami ojca wokalistki o podróżach z jej mamą do Nowego Jorku w latach 70. Jest również hołdem dla męża Amy, a także „najbardziej romantycznym singlem skomponowany do tej pory” – jak dodaje sama wokalistka.

Głównymi motywami „The Human Demands” są: upływający czas, zmaganie się z depresją oraz poszukiwanie miłości. „Moi przyjaciele borykają się z poczuciem beznadziei, która sprawia, że nie chce im się żyć. „Wszyscy mamy wzloty i upadki bez względu na nasze doświadczenia. Przecież możemy czuć się gorzej, być bezradnym i powinniśmy umieć o tym rozmawiać!” – wspomina Amy Macdonald.

Amy Macdonald – Crazy Shade of Blue:

Amy Macdonald – Crazy Shade of Blue

Amy Macdonald – The Human Demands. Tracklista:

  1. Fire
  2. Statues
  3. Crazy Shade Of Blue
  4. The Hudson
  5. The Human Demands
  6. We Could Be So Much More
  7. Young Fire, Old Flame
  8. Bridges
  9. Strong Again
  10. Something In Nothing
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx