Przejdź do treści

Amadeusz Ferrari ponownie wyzywa Don Kasjo do walki!

Amadeusz Ferrari Don Kasjo
Amadeusz Ferrari, fot. Boxdel YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Amadeusz „Ferrari” Roślik po dzisiejszym Cage’u z Boxdelem wyzwał kolejny raz Don Kasjo do walki.

Dziś w godzinach wieczornych odbył się Cage z udziałem Amaduesza Ferrariego z okazji jego walki z Filipkiem na FAME 11. W czasie programu z Ferrarim rozmawiał m.in. Eryk Bręczewski, trener Bonusa BGC, który miał małą bójkę z Amadeuszem po ceremonii ważenia przed High League. Tuż po programie Boxdel udostępnił na swoim oficjalnym kanale filmik z Amadeuszem, w którym ten wyzywa do walki Kasjusza Życińskiego.

– Mam dla was ważną wiadomość mordeczki. Słuchajcie. Kasjusz, w sumie tę wiadomość kieruję do ciebie byku. Tyle czasu nic o mnie nie mówiłeś, a w momencie kiedy jest o mnie głośno to znowu zacząłeś mnie zaczepiać. Wiesz dlaczego? Bo po pierwsze jesteś zazdrosny, a po drugie liczyłeś na to, że ci odpowiem. Więc ci odpowiadam: oficjalnie wyzywam cię na FAME MMA 12! Będzie leżał, będziesz bity, będziesz płakał! Ale i tak wiem, że nie przyjmiesz, bo jesteś Don Pussy, a nie Don Kasjo. Trzymaj się Kasia! – powiedział Amadeusz Ferrari.

– Chcesz go wyzwać w boksie czy w MMA? – dopytywał Boxdel. – Logiczne, że w MMA. Powiedział słowa i teraz potwierdzicie wszyscy, że ze mną nawet może wyskoczyć w MMA. Ja powiedziałem „no to wyskocz” jak wtedy dzwonił, „a nie tylko gadasz”. No to wyskocz, no to czekam. Dojadę cię Kasia! Idę po ciebie! Skończą się twoje rządy i pier*olenie o Szopenie. Dawaj do MMA, jesteś rozjechany! – dodał Ferrari.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Amadeusz Ferrari vs Don Kasjo na FAME MMA 12?
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx