Amadeusz Ferrari ostro wyzywa Don Kasjo do walki! “Będziesz leżał, będziesz bity, będziesz płakał”

Amadeusz Ferrari Don Kasjo
Amadeusz "Ferrari" Roślik / fot. Instagram

OBSERWUJ NAS:

Wygląda na to, że w kolejce do walki z Don Kasjo ustawił się kolejny zawodnik FAME MMA.

Amadeusz Ferrari w wywiadzie udzielonemu Boxdelowi po walce z Adrianem Polakiem na FAME MMA 7 powiedział, że mógłby w przyszłości zawalczyć z Don Kasjo. Te słowa nie spodobały się Kasjuszowi, który stwierdził, że Amadeusz na siłę szuka z nim walki. W wymianie zdań przez telefon Ferrari próbował przekonać Don Kasjo, że nic do niego nie ma, darzy go szacunkiem i nie szuka z nim na siłę zwady. Kasjusz jednak obstawiał przy swoim i twierdził, że Amadeusz odpowiadając Boxdelowi, że może zawalczyć z Kasjuszem w przyszłości na jednej z gal FAME MMA, szuka z nim konfliktu dla rozgłosu.

“Nie powiedziałem, że chcę z tobą walki. Tylko Boxdel się mnie spytał, jakbym się zapatrywał na pojedynek z tobą. Ja powiedziałem, że na razie są inne plany, ale może kiedyś, jeśli ty będziesz chciał, ja będę chciał, to można to przemyśleć. Tak powiedziałem, no i tyle” – wyznał w rozmowie telefonicznej z Don Kasjo Amadeusz Ferrari.

“Podjąłbyś się [walki ze mną] z tego powodu, że myślisz, że ze mną wygrasz?” – dopytywał Don Kasjo.

“Rozmawialiśmy kiedyś na żywo i powiedziałeś mi w oczy, że byś mnie zabił. Ja powiedziałem, że OK Kasjusz, musiałbyś to zrobić, ponieważ ja walczę do śmierci. Napiliśmy się razem wódeczki i na tym się skończył temat. Ja nie chcę z tobą walki i tyle. Przecież ci to dzisiaj powiedziałem na shocie, a ty powiedziałeś, że mi odjebało. To nie ja ciebie obrażam, tylko Boxdel się mnie zapytał. Ja wprost powiedziałem Boxdelowi, że wolałbym uciec do tego tematu. Powiedziałem, że jeśli ty w przyszłości chciałbyś zawalczyć to możemy to przemyśleć” – odpowiedział Amadeusz.

ZOBACZ:  Klubowe MŚ 2021. Al-Ahly Kair na podium! Egipcjanie pokonali Palmeiras po rzutach karnych

Amadeusz Ferrari vs Don Kasjo

Po tej rozmowie, Ferrari spotkał się z Don Kasjo. Na kanale Boxdela w serwisie YouTube możemy obejrzeć materiał wideo w który Kasjusz komentuje spotkanie z Amadeuszem.

“15 godzin przed publikacją tego ofensywnego story [na Instagramie] imprezowaliście razem i ja totalnie nie wiem o co tam poszło” – zapytał Boxdel.

“15 godzin to my chyba imprezowaliśmy, bo ten debil przez 10 godzin stał u mnie pod blokiem. Potem nie chciał mnie puścić. Ja obiecałem Rybie i po prostu bardziej moim znajomym, którzy przyjechali też z nim, że go nie uderzę. Więc jak on mi blokował drzwi i prowokował, to prawie już mu wypierdoliłem. Potem pomyślałem, że nie, że nie będę łamał swojej zasady no i po prostu mu wypunktowałem wszystko, to co o nim myślę. Powiedziałem, że żałuję, że go kiedyś wpuściłem do swojego tak jakby podwórka, a jest zwykłym frajerem.

Ale przez to, że popełniłem taki błąd to po prostu był mi obojętny i będzie mi obojętny, a on kurde na siłę stał tutaj, blokował mi drzwi i mówił “Podaj mi rękę, podaj mi rękę”. Ja powiedziałem, że przeczytałem ten papier na niego i powiedziałem, że jest frajerem zwykłym. Jeszcze jak obserwowałem tych jego obserwowanych, reżyserowanych, to tam dużo złamał moich zasad.

Potem pomyślałem sobie z kim on się trzyma, z wszystkimi moimi wrogami. Pomyślałem, że też z nim coś jest nie tak(…) i wszystko powiedziałem mu wczoraj w oczy” – wyznał Don Kasjo w rozmowie z Boxdelem.

Amadeusz Ferrari wyzywa Don Kasjo do walki:

https://www.youtube.com/watch?v=pL6QIX5HYLk
źródło ShotyTV / YouTube

Czy dojdzie do walki Don Kasjo vs Ferrari na którejś z kolejnych gal FAME MMA? Zobaczymy. Na razie na FAME MMA 8 Don Kasjo ma już podpisaną walkę z Marcinem Najmanem. Kasjusz nie ukrywa, że później najbardziej interesuje go pojedynek w formule bokserskiej z zawodnikiem KSW Normanem Parkem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x