Alphaville prezentuje singiel „Sounds Like a Melody” z towarzyszeniem German Film Orchestra of Babelsberg!

Alphaville Sounds Like
Fot. mat. prasowy

„Sounds Like a Melody” to drugi singiel zapowiadający album „Eternally Yours” zespołu Alphaville. Twórcy takich legendarnych utworów, jak „Big in Japan”, „Forever Young”, czy właśnie „Sounds Like a Melody”, zdecydowali się nagrać symfoniczne wersje swoich największych hitów. Podwójny album nagrano z towarzyszeniem Niemieckiej Orkiestry Filmowej Babelsberg (German Film Orchestra of Babelsberg).

„Eternally Yours” to jednak coś znacznie więcej niż nowe aranżacje utworów. To symbioza wyjątkowych zdolności wokalnych Mariana Golda, oryginalnego brzmienia Alphaville oraz majestatycznej mocy i bogatej barwy dźwięków Niemieckiej Orkiestry Filmowej z Babelsberga. Utwory nadal brzmią naturalnie i ciepło. Marian Gold posuwa się nawet do stwierdzenia: – „Eternally Yours” naprawdę brzmi tak, jakby to był pierwszy album Alphaville, który przez czterdzieści lat nie został wydany. W tamtych czasach po prostu nie mieliśmy dostępu do orkiestry.

Nad płytą, wraz z Marianem Goldem i Niemiecką Orkiestrą Filmową z Babelsberga, pracowali aranżerzy, Max Knoth i Christian Lohr. Album „Eternally Yours” ukaże się 23 września.

Sounds like a Melody – Symphonic Version
ZOBACZ:  Przemo DBM zaprezentował nowy utwór. Za produkcję odpowiedzialny jest Louis Villain

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx