Aloe Blacc – All Love Everything. Premiera albumu!

Fot. Aloe Blacc - All Love Everything

OBSERWUJ NAS:

Nowy krążek – „All Love Everything” to pierwszy album od czasów „Lift Your Spirit” – płyty z 2013 roku, nominowanej do nagrody Grammy. Nowy longplay jest wyjątkowo ważny dla Aloe, ponieważ jest w całości poświęcony jego rodzinie, oraz będzie pierwszym wydanym albumem od czasu, gdy artysta stał się ojcem!

Jak zapowiadał Aloe, premiera „All Love Everything” jest dla niego przełomową chwilą. „Moją muzykę określam jako A.I.M, co oznacza: afirmację, inspirację i motywację. Po wielu latach komponowania źle bym się czuł określając się mianem „popowego artysty”. Czuję, że to co nadaje moim utworom konkretny styl, to nie jest muzyka sama w sobie, lecz tematyka, którą poruszam” – wspomina Aloe Blacc.

Aloe Blacc to amerykański artysta R&B, producent, kompozytor oraz autor tekstów. Jego debiutancki krążek „Good Things” otrzymał certyfikat Złotej Płyty w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii i Francji. Singel „I Need Dolar” okazał się wielkim przebojem, okrywając się złotem w Belgii, Danii i Szwajcarii, a w Niemczech platyną.

Aloe Blacc – All Love Everything (lyrics video):

Aloe Blacc – All Love Everything

Aloe Blacc – All Love Everything w serwisach streamingowych: https://aloeblacc.lnk.to/AllLoveEverything.

ZOBACZ:  W co się bawić w czasach zarazy - Małgorzata Ostrowska podpowiada i częstuje nas ogromną dawką kultury i rozrywki
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x