Przejdź do treści

Alchemist: The Potion Monger zapowiada datę premiery w drodze na Tokyo Game Show!

Alchemist The Potion Monger
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zmierzając na Tokyo Game Show, Art Games Studio ogłosiło, że Alchemist: The Potion Monger już 16 października trafi w wersji Early Access na platformę Steam!

Alchemist: The Potion Monger zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce gracze będą mogli zbierać składniki, warzyć mikstury i wykorzystywać je do modyfikowania świata gry. Rozgrywka w stylu RPG pozwoli na eksplorację wyspy w towarzystwie swojego zwierzaka oraz rozwiązywanie zagadek logicznych. Przygotowanie każdej mikstury wymaga odpowiedniej praktyki, lecz jest bardzo satysfakcjonujące; gracze wzbogacą swoją wiedzę alchemiczną oraz zwiększą możliwości customizacji swojego laboratorium.

Tytuł wypełniony jest misjami zlecanymi nam przez NPC – antropomorficzne zwierzęta zamieszkujące świat gry. Podejmując się ich będzie można poprawić swoje umiejętności i dodatkowo wypełnić kieszenie wesoło brzęczącymi monetami, które przyczynią się do ulepszenia kwater mieszkalnych i roboczych gracza, jednocześnie rozwijając przedsiębiorstwo sprzedające mikstury!

Producent i wydawca Art Games Studio S.A. będzie obecny na targach Tokyo Game Show, które odbędą się między 21 a 24 września w godzinach 10:00-17:00. Studio będzie obecne w strefie gier indie na stoisku A58.

Alchemist: The Potion Monger na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/2094370/Alchemist_The_Potion_Monger/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx