REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Alan Walker w nowym remiksie piosenki kenzie

Alan Walker kenzie
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

19-letnia kenzie zaprezentowała niedawno kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu. Singiel „sickly sweet” przyciągnął uwagę brytyjsko-norweskiego DJ-a i twórcy „Walkerverse”, Alana Walkera.

W całości stworzony przez kobiecą ekipę utwór został napisany przez kenzie, Marianę Stratan, Ellen Murphy, Elizabeth Murphy i Beren Olivię oraz wyprodukowany przez Lenii. „sickly sweet” to opowieść o rollercoasterze, jakim jest destrukcyjny związek – uzależniających wzlotach i nieuniknionych toksycznych upadkach. Powtarzający się cykl powoli nas wyniszcza.

Artystka stara się uciec od toksycznych schematów w oficjalnym teledysku. Jak wyjaśnia: – „sickly sweet” opowiada o tkwieniu w destrukcyjnym związku, ale także o uwielbieniu dla tej pogoni. Jest jak zakazany owoc, którego nie możesz przestać smakować. Dziewczyny zawsze wolą złych chłopców od tych dobrych.

Choć kenzie ma zaledwie 19 lat, artystka z polskimi korzeniami ma już sporo osiągnięć na koncie. Mackenzie Frances Ziegler dała się poznać światu w amerykańskim programie „Dance Moms”, w którym występowała u boku starszej siostry Maddie (tancerka znana m.in. ze współpracy z Sią). Swój debiutancki album „Mack Z” wydała już w 2014 roku. Później ukazał się jeszcze krążek „Phases” (2018).

Singiel „sickly sweet” jest następstwem wydanych niedawno utworów „Paper” i „100 Degrees”. W ciągu ostatnich lat kenzie stworzyła nowe brzmienie, które w całości usłyszymy na jej nadchodzącej płycie.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx