Aktualizacja War Thunder zmierza do bezpośredniego uderzenia

Aktualizacja War Thunder
Fot. mat. prasowy

W nadchodzącej aktualizacji War Thunder gracze dostaną do dyspozycji jednostkę wojsk powietrznodesantowych, bomby naprowadzane i morskie systemy kierowania ogniem.

Gaijin Entertainment ogłosił nową aktualizację gry War Thunder zatytułowaną Direct Hit. Premiera odbędzie się w pierwszej połowie września. Gracze otrzymają dziesiątki nowych morskich, naziemnych i powietrznych jednostek wojskowych. W tym radziecki myśliwiec bombardujący MiG-27M, japoński lekki krążownik Yubari, szwedzki bojowy wóz piechoty Pansarbandvagn 301, zbudowany w Chinach pakistański odrzutowiec Nanchang A-5C, nowoczesny chiński czołg podstawowy ZTZ99-III i rosyjski samobieżny niszczyciel czołgów 2S25 „Sprut-SD”. Aktualizacja wprowadzi także morskie systemy kierowania ogniem i bomby naprowadzane, a także poprawi efekty separacji przepływu i wizualizację flar.

2S25 „Sprut-SD” to kompaktowy pojazd pływający zbudowany na potrzeby wojsk powietrznodesantowych. Ten niszczyciel czołgów posiada na uzbrojeniu 125-milimetrową armatę gładkolufową 2A75. Może korzystać z pełnego zakresu uzbrojenia czołgu T-72B, w tym z pocisków kierowanych 9M119. Sprut-SD posiada odwracalną przekładnię, dzięki której może poruszać się do tyłu tak szybko jak do przodu. To bardzo przydatna cecha przy strzelaniu zza osłony. Może również pływać, wykorzystując do napędu dwie dysze wodne.

Aktualizacja War Thunder
Fot. War Thunder

Yubari jest przełomowym okrętem japońskiej marynarki wojennej. To on ustanowił charakterystyczne cechy techniczne japońskich krążowników: opancerzenie jako część układu napędowego kadłuba, podwójny komin i dziób w kształcie litery „S”. Pomimo bardzo małej wyporności, porównywalnej z niektórymi niszczycielami, Yubari posiada wszystkie atrybuty lekkiego krążownika, takie jak grubość pancernego pasa wynosząca 38 mm i opancerzony pokład, dobrą prędkość i załogę liczącą 368 marynarzy.

Aktualizacja Direct Hit

Duże okręty posiadają teraz system kierowania ogniem. Dalmierze, wieże kontroli ognia i pomieszczenia kontroli ognia pomogą graczom obliczyć dokładną poprawkę. Wszystkie te elementy FCS będą widoczne w trybie prześwietlenia w hangarze. Oznacza to również, że interfejs celowniczego zmieni się zarówno w trybie zręcznościowym, jak i realistycznym trybie morskim.

Fot. War Thunder

MiG-27M jest pierwszą maszyną w grze zdolną do użycia bomb naprowadzanych – nowego typu broni kierowanej w War Thunder. MiG-27M może być również uzbrojony w rakiety, bomby swobodnie opadające oraz szeroki wachlarz pocisków kierowanych. W tym nowe Ch-29T z celownikiem telewizyjnym. Sześciolufowe obrotowe działko kalibru 30 mm, umieszczone w specjalnej niszy pod kadłubem, ma szybkostrzelność około 5000 pocisków na minutę. Może zmieść w pył jednostki naziemne, a nowy silnik myśliwca jest przystosowany do pewniejszej pracy na niskich wysokościach i prędkościach poddźwiękowych.

ZOBACZ:  Pałac Kultury i Nauki w najnowszej odsłonie Microsoft Flight Simulator

Więcej informacji na temat aktualizacji „Direct Hit” zostanie ujawnione przez twórców gry oczywiście na oficjalnej stronie War Thunder w nadchodzących tygodniach.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx