Przejdź do treści

Aidan Martin prezentuje „Surrender”

Aidan Martin Surrender
Aidan Martin, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wyjątkowy głos i niefiltrowane narracje Aidana Martina zyskały już spore uznanie publiki i krytyków. Jego najnowszy singiel „Surrender” to kolejna demonstracja niezwykłych wokalnych możliwości artysty. Szykuje się hit!

Aidan Martin dorastał w północnej Anglii. Często czuł się jak outsider. Pocieszenie znalazł oczywiście w muzyce. Samodzielnie nauczył się grać na pianinie. W wieku 17 lat przeprowadził się do Londynu, gdzie rozpoczął karierę songwritera.

W końcu podpisał kontrakt z WeFor/Universal Music Germany. Teraz otwiera nowy rozdział, który ma szansę wiele zmienić. Jego marzenia wykraczają poza pasję do muzyki. Martin wykorzystuje swoją platformę do walki o sprawy bliskie jego sercu, takie jak równość, prawa osób LGBTQ+ i walka z piętnem wobec osób dotkniętych HIV i AIDS.

Aidan może pochwalić się ponad 35 mln odtworzeń na samym Spotify oraz 4. miejscem na listach iTunes Singer-Songwriter i Spotify Top 50 Viral w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Poza własnymi projektami, często współpracuje z londyńskimi songwriterami. Jego wcześniejsze prace obejmują „All That Really Matters” ILLENIUM i Teddy Swims (#1 w amerykańskim radiu dance), „Oceans” Joss Stone i „Say I’m Sober” Billy’ego Locketa.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx