Ahoj przygodo! Letnie wycieczki z “Craigem znad Potoku”

Letnie wycieczki z Craigem
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Craig, Kelsey i J.P. uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Latem Cartoon Network wyemituje zestaw wakacyjnych odcinków “Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”. W ramach cyklu zaplanowano również premierę 3. sezonu serialu. Maraton rozpocznie się 5 lipca w Cartoon Network.

Letnie wycieczki z “Craigem znad Potoku”. W pierwszym tygodniu lipca najmłodsi widzowie mogą jeszcze raz zobaczyć wybrane przygody chłopca z rodziny Williamsów! Natomiast w poniedziałek 12 lipca odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu. Seans rozpocznie się od odcinka specjalnego “Po Drugiej Stronie: Turniej”, opowiadającego o nadchodzących urodzinach ojca Craiga. Chłopiec wie, że tata zasługuje na wyjątkowy prezent. Wraz z kolegą i koleżanką dowiedzą się o turnieju odbywającym się na Drugiej Stronie Potoku, w którym można oczywiście wygrać specjalne nagrody. Craig będzie chciał je zdobyć, a pomogą mu w tym Kelsey i J.P. W tym celu wybiorą się do Przepustu – jedynego miejsca, które pozwala przedostać się na Drugą Stronę.

Letnie wycieczki z “Craigem znad Potoku”

W innym epizodzie bohaterowie zorganizują szkolne zawody łamania ołówków. J.P. będzie wygrywać ze wszystkimi – ale czy na pewno jest faworytem? Postaci poszukają także starożytnego skarbu, który według legend został ukryty nad Potokiem. Craig wyruszy też na ratunek siostrze i stworzy Potokowy Samorząd, aby wspólnymi siłami przepędzić atak pszczół.

Emisja maratonu „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” codziennie od poniedziałku 5 lipca o 12:00. W ramach maratonu, w poniedziałek 12 lipca o 12:00, odbędzie się premiera 3. sezonu serialu.

Craig znad Potoku | Cartoon Network
ZOBACZ:  Batman i Robin: Okazuje się, że Arnold Schwarzenegger zarobił o wiele więcej pieniędzy niż George Clooney
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x