REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Agnieszka Musiał rusza w Polskę! „Jestem u Ciebie Tour”

Agnieszka Musiał tour
Agnieszka Musiał, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po spektakularnie przyjętej premierze albumu „Jestem u siebie”, Agnieszka Musiał rusza w Polskę! Album „Jestem u siebie” to czternaście historii, do których opowiedzenia zostali zaproszeni: Bovska, Kamil Bednarek i Leski. Już jesienią Agnieszka Musiał zagra w największych polskich miastach w ramach trasy koncertowej „Jestem u ciebie”.

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach, akompaniując sobie na ukulele zwiedza równoległe światy i opowiada zmyślone historie – chociaż podejrzewamy, że większość z nich wydarzyła się naprawdę. Jej piosenki z ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy. Teraz otwiera nowy rozdział, gdzie wraz z producentem muzycznym Janem Smoczyńskim akustyczne brzmienie ukulele łączą z elektroniką.

„Jestem u siebie to zapis moich przeżyć ubranych w 14 historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób. Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo. Stąd też tytuł albumu Jestem u siebie, nie ukrywam, że gdzieś w środku czuję, że to hasło będzie bliskie nie tylko mi” – mówi Agnieszka Musiał.

Spotkania z Agnieszką to zawsze wyjątkowe i emocjonujące wydarzenia. Podczas koncertu premierowego Kamil Bednarek wszedł na scenę zaskakując artystkę. Artystka szykuje ogrom niespodzianek dla swoich fanów.

Agnieszka Musiał – Jestem u Ciebie Tour. Bilety: ebilet.pl/muzyka/pop/agnieszka-musial.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx