Przejdź do treści

Agata Sobocińska w stylowym teledysku do singla „Tylko z Tobą”

Fot. kadr z teledysku Agata Sobocińska - Tylko z Tobą

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Agata Sobocińska wkracza w nową dekadę. W 2020 roku zaskakuje odrealnionym teledyskiem do singla „Tylko z Tobą”. Całość utrzymana jest w tajemniczym, futurystycznym klimacie. Artystka pokazuje w nim historię rozpadu relacji między kobietą i mężczyzną.

Z biegiem czasu relacja zanika, a mężczyzna staje się sztuczny i nieruchomy, niczym manekin. Kobieta wszędzie widzi twarz mężczyzny, ciągle jeszcze ma nadzieję, że dawne uczucie powróci. W końcu postanawia zniszczyć swoje wspomnienia, by iść dalej „w stronę słońca”.

Jak mówi sama Agata Sobocińska: „”Tylko z Tobą” to utwór, który przenosi słuchacza w inny wymiar, przedstawia historię bliską serca niejednego słuchacza”. Singiel wraz teledyskiem dostępny jest w sieci od 14 lutego 2020 roku.

Agata Sobocińska to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album „Już na Zawsze”, z którego singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube. Przez ostatnie lata artystka współpracuje ze znanymi i cenionymi producentami muzycznymi, a efektem połączenia sił są kompozycje „Znikam Stąd” (2019) i najnowszy „Tylko z Tobą (2020).

Agata Sobocińska – Tylko z Tobą. Zobacz teledysk:

Agata Sobocińska – Tylko z Tobą
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google