Agata Sobocińska w stylowym teledysku do singla “Tylko z Tobą”

Fot. kadr z teledysku Agata Sobocińska – Tylko z Tobą

Agata Sobocińska wkracza w nową dekadę. W 2020 roku zaskakuje odrealnionym teledyskiem do singla “Tylko z Tobą”. Całość utrzymana jest w tajemniczym, futurystycznym klimacie. Artystka pokazuje w nim historię rozpadu relacji między kobietą i mężczyzną.

Z biegiem czasu relacja zanika, a mężczyzna staje się sztuczny i nieruchomy, niczym manekin. Kobieta wszędzie widzi twarz mężczyzny, ciągle jeszcze ma nadzieję, że dawne uczucie powróci. W końcu postanawia zniszczyć swoje wspomnienia, by iść dalej “w stronę słońca”.

Jak mówi sama Agata Sobocińska: “”Tylko z Tobą” to utwór, który przenosi słuchacza w inny wymiar, przedstawia historię bliską serca niejednego słuchacza”. Singiel wraz teledyskiem dostępny jest w sieci od 14 lutego 2020 roku.

Agata Sobocińska to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album „Już na Zawsze”, z którego singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube. Przez ostatnie lata artystka współpracuje ze znanymi i cenionymi producentami muzycznymi, a efektem połączenia sił są kompozycje „Znikam Stąd” (2019) i najnowszy „Tylko z Tobą (2020).

Agata Sobocińska – Tylko z Tobą. Zobacz teledysk:

Agata Sobocińska – Tylko z Tobą

Read Previous

Arkadiusz Jakubik: Nie jestem typem wodzireja, który opowiada żarty i anegdoty z planu filmowego

Read Next

Wielki Francuz rywalem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 53 w Łodzi!