Przejdź do treści

Agata Biernat, Kasia Dziurska i inne ambasadorki z #OlimpTeam wzięły udział w kampanii Dare to Be Better: Sisterhood

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Who run the worlds?! Girls! Historia pokazała, że kobiety niejednokrotnie były inspiracją dla wielu idei – taki cel przyświeca kampanii Dare to Be Better: Sisterhood, zrealizowanej wraz z udziałem ambasadorek #OlimpGirls, m. in. Agatą Biernat i Kasią Dziurską.

Czym jest kampania Dare to Be Better: Sisterhood? „Koniec z podziałem na słabą i silną płeć! Dość z postrzeganiem kobiet jako delikatnych i niepewnych siebie osób! Nadszedł czas, aby udowodnić, że żeńska moc potrafi ruszyć ziemią i przyczynić się do osiągania rzeczy pozornie niemożliwych. Wszystkie jesteśmy dla siebie siostrami, każda z nas ma w sobie tę samą chęć bycia traktowaną na równi z mężczyznami i wyzbycia się kategoryzowania – po prostu chcemy, aby kobiety miały możliwość mocniejszego zaznaczenia własnej obecności w sferach, które powszechnie wydają się dla nich niedostępne. Czas z tym skończyć i zacząć pracować nad zupełnie nową przyszłością, która zaczyna się tu i teraz! Przekonajcie się sami, jak dziewczyny z #OlimpGirls komunikują całemu światu, że kobiety mają w sobie nie tylko urodę i delikatność, ale i niesamowitą moc, której nie zawahają się użyć do osiągnięcia wyznaczonego celu oraz w obronie własnych wartości” – informują organizatorzy kampanii.

Fot. mat. prasowy

Dare To Be Better to akcja od kobiet dla kobiet

Misją #OlimpGirls jest stworzenie globalnej i aktywnej społeczności, która umożliwi wszystkim kobietom wspólne motywowanie się do pracy nad wymarzoną sylwetką oraz wspomoże w kryzysowym momencie. „Dare To Be Better” to projekt starający się przełamywać krzywdzące stereotypy o słabych i bezradnych kobietach.

Fot. mat. prasowy

Sesja zdjęciowa Sisterhood – ekipa #OlimpGirls w akcji

Pierwszym etapem kampanii Dare To Be Better: Sisterhood była specjalnie przygotowana sesja zdjęciowa, która miała za zadanie odzwierciedlenie idei girls power. Przez 3 dni zdjęciowe drużyna 8 ambasadorek Olimp wraz z 10-osobową ekipą na planie przygotowała serię niesamowitych fotografii ukazujących różne oblicza kobiet. W ciągu 30 godzin spędzonych w 3 różnych lokacjach, ambasadorki w pełni zaangażowały się w projekt.

Fot. mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google