Przejdź do treści

Adrian Polak pokonał Patrykosa na FAME 16!

Adrian Polak pokonał Patrykosa
Adrian Polak Polański, fot. FAME MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Adrian „Polak” Polański pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Patryka „Patrykosa” Domke na gali FAME 16 w Arenie Gliwice.

Walka Adriana Polaka z Patrykosem budziła dużo emocji. Szczególnie przez to, że Patryk spoliczkował na F2F Adriana podczas I konferencji przed galą.

W sobotni wieczór w Arenie Gliwice przez dłuższy okres czasu zawodnicy nie wyprowadzili żadnego ciosu i kopnięcia. Widać było, że obaj czują duży respekt do siebie. Na minutę przed końcem 1. rundy Adrian Polak zaatakował Patrykosa front kickiem. Patrykos chciał przenieść walką do parteru jednak Polak bardzo dobrze się bronił. W samej końcówce Polak wyprowadził kilka high kicków, jednak nie dosięgły one głowy Patrykosa.

Drugą runda rozpoczęła się od próby niskiego kopnięcia przez Polaka. Obaj zawodnicy znów walczyli ostrożnie. W końcu Polak trafił Patrykosa celnym high kickiem na głowę i następnie ruszył pełen agresji w jego stronę. Ten jednak nie stracił przytomności, ale był w poważnych tarapatach. Polak „poczuł krew” i obijał go ciosami w dosiadzie. Przeszedł następnie do duszenia. Patrykos był w wyraźnych tarapatach.

Początek trzeciej odsłony pojedynku wyglądał podobnie do dwóch poprzednich. Znów Polak i Patrykos trzymali siebie na dystans, licząc na to, że wykorzystają błąd rywala. Na 20. sekund przed końcem walki Polak powalił jednym ze swoich ciosów Patrykosa. Próbował go wykończyć w parterze, jednak zabrakło kilka sekund.

Ostatecznie Adrian Polak zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx