Adrian Polak o Szymoolu: Za każdym razem gdy tego śmiecia zobaczę, będzie…

Adrian Polak o Szymoolu
Adrian Polak i Szymool, fot. YT

Wygląda na to, że konflikt Adriana „Polaka” Polańskiego z Szymonem „Szymoolem” Besserem w dalszym ciągu nie został wyjaśniony. Adrian Polak w ostatnim wywiadzie dla portalu MMA – bądź na bieżąco w ostrych słowach wypowiedział się o znanym streamerze.

Adrian Polak pojawił się na gali Armia Fight Night 14 i tam udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portalu MMA – bądź na bieżąco. W rozmowie z nim wyjawił, że najbardziej chciałby teraz stoczyć walkę z popularnym streamerem – Szymoolem.

„Jeżeli chodzi ogólnie o przeciwników to najbardziej widzi mi się Szymool(…) Miał wtedy szczęście, że byłem wtedy w towarzystwie płci żeńskiej, bo pewnie skończyło by się to troszkę gorzej [o sytuacji w której opluł Szymoola]. Jest to gość, który bardzo zaszedł mi za skórę. Jestem osobą, która jednak stara się panować nad swoimi emocjami. Gdy go widzę mam ochotę automatycznie urwać mu łeb. Próbowałem rozwiązać ten konflikt na sportowo, na FAME MMA. Jednak, że jest obsrańcem, potrafi mnie tylko wyzywać na streamach, gdy przychodzi co do czego to spierdala i nie chce przyjąć ze mną walki.

Właśnie przed chwileczkę widziałem rozmowę jednego z prezesów z jego menedżerem i jest po prostu obsrany. Ja go nie zaczepiałem pierwszy, ja go nie znałem, nie widziałem co to jest za człowiek. Pierwszy zaczął wyzywać mnie, obrażać moją rodzinę. Ja takim śmieciom nie będę odpuszczać. Za każdym razem i to mówię oficjalnie, za każdym razem gdy tego śmiecia zobaczę na żywo, będzie dostawał ode mnie w pizdę. Nie obchodzi mnie czy będzie miał walkę na FAME MMA” – powiedział Adrian Polak.

Cały wywiad oczywiście możecie zobaczyć na kanale MMA – bądź na bieżąco w serwisie YouTube.

ZOBACZ:  Kacper Skibicki na dłużej w Legii Warszawa

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx