Adam Deja po 4 latach odchodzi z Arki Gdynia

Adam Deja odchodzi z Arki
Adam Deja, fot. Arka Gdynia

Po blisko czterech latach gdyńska przygoda Adama Dei dobiegła końca. Pomocnik nie przedłużył kończącego się właśnie kontraktu i w nowym sezonie nie będzie już występował w Arce Gdynia.

Łącznie 111 występów, 13 goli i 12 asyst – to bilans żółto-niebieskich dokonań Adama Dei, który swoją obecnością zdążył już przyzwyczaić do siebie kibiców Arki. Od nowego sezonu 28-latek nie będzie reprezentował środka pola gdyńskiego klubu.

Adam Deja z pewnością zapadnie w pamięć gdyńskim kibicom. Jego atut w postaci silnego uderzenia z dystansu niejednokrotnie dał o sobie znać i wyrządził niejedną krzywdę rywalowi. Większość zapamięta jego trafienie z połowy boiska w Sosnowcu, gdzie uderzenie to dało żółto-niebieskim niezwykle cenny komplet punktów.

28-latek bardzo dobrze odnajdywał się w taktykach wszystkich szkoleniowców Arki, w większości przypadków był podstawowym elementem układanki, o czym świadczy liczba występów. Ostatni sezon to cztery zdobyte gole i sześć asyst.

Jak informują włodarze Arki, prowadzone były rozmowy z zawodnikiem na temat przedłużenia kontraktu, ale ostatecznie sam zainteresowany podjął decyzję o kontynuacji kariery w innym klubie.

ZOBACZ:  Stowarzyszenie MMA Polska zostało partnerem gali Ultimate Warriors

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx