REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Ada premierowo z nowym singlem „Pa!”

Ada Pa
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ada, czyli Adrianna Dijuk to artystka z dużym doświadczeniem wokalnym, która chce w tym roku rozpocząć regularne wydawanie solowych numerów. Rok rozpoczyna od debiutanckiego singla „Pa!”, który jest muzycznie utrzymany w elektronicznych, tanecznych, mainstreamowych brzmieniach. Artystyczny teledysk do utworu zachwyca, a tekst jest odzwierciedleniem emocji, z którymi na pewno utożsamia się wielu słuchaczy.

Swoją muzyczną karierę Ada rozwija już od dawna. Pochodząca z artystycznej rodziny aktorów i muzyków wokalistka od dziecka wiedziała, że scena to jej drugi dom. Śpiewu uczyła się pod okiem mamy – Anny Dijuk, która zaszczepiła w niej od dziecka miłość do muzyki. Na co dzień Ada dużo koncertuje, a jej głos możemy usłyszeć na różnego rodzaju eventach, gdzie śpiewa akustycznie w duecie lub ze swoim bandem. Dotychczas prezentowany materiał był wyłącznie coverowy, co ma się zmienić za sprawą solowych numerów nad którymi pracuje.

Singiel „Pa!” to bardzo dobrze rokujący numer, utrzymany w świetnej elektronicznej produkcji. Taneczne brzmienia utworu szybko zapadają w pamięć, z pewnością przyciągając uwagę wielu słuchaczy. Tekst utworu jest dla artystki bardzo osobisty, zależało jej również na tym, aby dużo osób mogło się z nim utożsamić.

„Od zawsze chciałam, żeby utwór, który pokaże światu odzwierciedlał nie tylko moje emocje i przeżycia, ale także pasował do życia każdego z nas. Myślę, że każdy kiedyś doświadczył toksycznej relacji, w której ktoś zamiast nas wspierać po prostu nas blokował. O tym też jest ta piosenka. O tym ,że każdy z nas ma szansę zacząć od nowa, niekoniecznie z tą samą osobą” – mówi artystka.

Numer uzupełnia teledysk o artystycznym charakterze. Pojawiły się w nim stylizacje wzorowane na obrazach Tamary Łempickiej. Kolor każdej z nich symbolizuje skrajne emocje z którymi mierzy się bohaterka. „Kolejno czerwień – silna, pewna siebie i bardzo emocjonalna, biały – niewinna, grzeczna,
może nawet trochę naiwna, niebieski – smutna, zgaszona, stłumiona i zielony – uwodzicielska, kobieca, a jednocześnie wyrachowana” –
mówi Ada.

Na planie towarzyszył artystce jej pies RIO, którego adoptowała w 2022 roku z Ukrainy. Brał on udział również w teledysku, ponieważ ma dla niej ogromne znaczenie. Pojawił się nagle, przypadkowo w bardzo ciężkim okresie dla Ady i był jednym z bodźców, który pozwolił jej się podnieść.

Artystkę wyróżnia z pewnością duża siła charakteru, co sprawia, że bardzo dobrze czuje się na scenie. Swoją wrażliwą stronę natomiast pokazuje nam w tekstach. Chciałaby dotrzeć do ludzi poprzez bycie przede wszystkim sobą, ukazując swoje uczucia i przeżycia w utworach. Plany Ady na ten rok są bardzo szerokie! Kolejne single będą regularnie wydawane, a materiał na płytę powoli się tworzy. Muzycznie wokalistka chciałaby zostać w elektronicznych klimatach singla „Pa!” z brzmieniem prawdziwych instrumentów. Słuchacze z pewnością mogą się spodziewać dawki dobrej muzyki.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx