Przejdź do treści

Achilles: Legends Untold z datę premiery pełnej wersji i nowym zwiastunem!

Achilles Legends Untold premiera
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Achilles, centralna postać Iliady, najjaśniejsza gwiazda na niebie, bohater wojny trojańskiej, wyrusza stoczyć kolejną bitwę, która wystawi na próbę twoją biegłość w posługiwaniu się mieczem. Toruńskie studio Dark Point Games z dumą ogłasza, że wersja 1.0 gry Achilles: Legends Untold zadebiutuje 2 listopada 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Wciel się w Achillesa – największego wojownika, jakiego widział starożytny świat. Odkryj nieznaną historię, doskonal swoje umiejętności i wybierz styl walki. Achilles: Legends Untold to oryginalna gra RPG akcji w widoku izometrycznym, z rozległym światem, która nagradza eksplorację, oraz wymagająca przemyślanego podejścia do walki za sprawą zaawansowanej sztucznej inteligencji przeciwników. Rozwijaj swoje umiejętności, łącz broń i ekwipunek oraz wybierz styl walki, który pozwoli ci zwyciężać w kolejnych bitwach z wrogami – zarówno ludźmi, jak i bestiami.

Stwórz na nowo mit o Achillesie – potężnym greckim wojowniku i dowódcy dzielnych Myrmidonów. Po wojnie o Troję wracasz do Grecji i zastajesz swoją ojczyznę pogrążoną w chaosie. Wielowarstwowa fabuła poprowadzi cię przez zróżnicowane lokacje starożytnej Grecji, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym rogu. Dowiedz się, jak poradzić sobie ze swoją nową naturą i wyrusz w podróż, aby uratować świat śmiertelników przed zbliżającą się zagładą. 2 listopada historia Achillesa dobiegnie końca. Pełna wersja gry przyniesie oczywiście kompletną opowieść o bohaterze wojny trojańskiej, wraz z wieloma ulepszeniami, które podnoszą poziom epickiej przygody, w tym ponad 20 godzin rozgrywki, ekscytujące zadania i tryb New Game+.

Achilles: Legends Untold. Nowy zwiastun:

„Dotychczasowa droga, którą przebyliśmy w studiu podczas pracy nad grą była pełna ważnych lekcji, wyzwań i wielu chwil radości. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu możemy zobaczyć wynik pracy naszego zespołu w formie kompletnej przygody, którą mamy nadzieję zapamiętacie na długo” – mówi Paweł Waszak, CEO Dark Point Games. „Do tej pory nie powstało wiele gier bazujących na legendzie o Troi, więc jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasze spojrzenie na wyczyny Achillesa” – dodaje.

Achilles: Legends Untold jest obecnie dostępna w ramach wczesnego dostępu na Steam i Epic Games Store. Pełna wersja gry ukaże się 2 listopada, w tym także na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gracze już teraz mogą zapisać grę na swojej liście życzeń na Steamie i dołączyć do Discorda, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat gry.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx