Przejdź do treści

ACA ponownie w Polsce! ACA 109 odbędzie się 20 sierpnia

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Organizacja ACA ponownie zawita do Polski. Gala z numerem 109 odbędzie się 20 sierpnia tylko w systemie PPV.

Ze względów bezpieczeństwa (przez panującą pandemię koronawirusa) organizatorzy podjęli decyzję o zrobieniu gali w Polsce bez udziału publiczności. ACA 109 będzie można obejrzeć tylko w systemie PPV w cenie 25 zł. Będzie to pierwsza studyjna gala rosyjskiej federacji w naszym kraju.

Długo zastanawialiśmy się nad organizacją gali bez publiczności, ale mamy na kontraktach w Polsce wielu świetnych zawodników, którzy od miesięcy czekają na powrót do klatki. Z powodu pandemii musieliśmy odwołać naszą kwietniową galę na Torwarze, podobnie jak kilka innych gal zagranicą. Teraz pracujemy intensywnie nad naszą pierwszą studyjną galą, która będzie inna niż te dotychczasowe. Zadbamy nie tylko o emocjonujące pojedynki, ale także o ciekawą z perspektywy widza oprawę wydarzenia. Spróbujemy zaskoczyć polskich fanów, którzy do tej pory oglądali nasze gale głównie na żywo lub za pośrednictwem TVP Sport – powiedział Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA na Europę.

https://www.instagram.com/p/CCF7NAwq-20/?utm_source=ig_web_copy_link
@aca_mma Instagram

Jeżeli chodzi o polskich zawodników, podpisane kontrakty z federacją ACA mają m.in.: Daniel Omielańczuk, Kamil Oniszczuk, Radosław Paczuski i Piotr Strus.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kto wystąpi na gali ACA 109.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx