AC/DC wchodzi w nowy rok prezentując teledysk do singla “Realize”

Fot. kadr z teledysku AC/DC - Realize

OBSERWUJ NAS:

Po roku pełnym sukcesów takich jak pierwsze miejsce na listach przebojów w 18 krajach z albumem “Power Up”, AC/DC wchodzą w nowy rok prezentując teledysk do singla “Realize”.

Klip został wyreżyserowany przez Clemensa Habichta (Tame Impala, Liars) oraz Josha Cheuse. Wideo ukazuje Angusa, Briana, Cliffa i Steviego podczas ulubionej czynności, czyli wspólnego grania. Pomimo bariery geograficznej – członkowie grupy byli w pięciu różnych miejscach świata – Clemensowi udało się skompletować niesamowity klip.

AC/DC – Realize:

AC/DC – Realize

Najnowszy krążek AC/DC o nazwie „Power Up” miał swoją premierę 13 listopada 2020 roku. To album, obok którego nie da się przejść obojętnie. W skład zespołu, który pracował nad nim w studiu wchodzili: Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young. Za produkcje odpowiadał Brendanem O’Brienem, który przyłożył swoje ręce do „Black Ice” z 2008 i „Rock Or Bust” z 2014 roku. Na najnowszej płycie AC/DC znalazło się z 12 utworów, które charakteryzują się legendarnym brzmieniem.

Warto wspomnieć, że płyta „Power Up” pokryła się w Polsce złotem, a utrzymujące się na dobrym poziomie wyniki sprzedaży zwiastują szybo zbliżające się platynowe wyróżnienie. W grudnia w Warszawie można było zobaczyć także specjalny mural przedstawiający zespół z ogromnym ledowym logotypem AC/DC.

ZOBACZ:  Debiutancki album duetu Budyń/Pikula
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x