A$AP Ferg z sequelem Floor Seats

Fot. kadr z teledysku A$AP Ferg - Dennis Rodman

OBSERWUJ NAS:

Raper zaprasza na wydarzenie sportowo – rapowe, bo tak trzeba określić premierę “Floor Seats II”.

Razem z krążkiem pojawił się klip do singla „Dennis Rodman”, w którym gościnnie pojawił się Tyga. Tworząc tę płytę Ferg miał na celu umieszczenie słuchacza przy samym parkiecie, na którym rozgrywa się życie artysty. Raper po raz pierwszy zawarł sportowy koncept w 2019 roku, na projekcie „Floor Seats”, w którym porównywał siebie do znanego amerykańskiego piosenkarza Frankiego Lymon’a.

A$AP Ferg – Dennis Rodman (feat. Tyga):

A$AP Ferg – Dennis Rodman (feat. Tyga)

Tegoroczna premiera to nawiązanie do poprzedniej płyty. Zawiera mnóstwo odwołań ukazujących podobieństwo pomiędzy hip-hopem i boiskiem do koszykówki. Będzie można na niej usłyszeć takie gwiazdy ze świata sportu jak: Jaylen Brown, Damian Lillard czy JaVale McGee. Oprócz tego lista gości jest przepełniona najpopularniejszymi artystami dzisiejszej muzyki rozrywkowej. Pojawili się na niej między innymi: Diddy, Marilyn Manson, Tyga, Mulatto, Lil Wayne, Jay Gwuapo, Antha Pantha, Nicki Minaj, MadeinTYO czy Fivio Foreign. Utwór „Move Ya Hips” znalazł się dotychczas najwyżej w karierze rapera na liście magazynu billboard Hot 100 – zajął 19 miejsce.

A$AP Ferg – Move Ya Hips (feat. Nicki Minaj & MadeinTYO):

A$AP Ferg – Move Ya Hips (feat. Nicki Minaj & MadeinTYO)

Na „Floor Seats II” A$AP Ferg współpracował po raz pierwszy z legendarnym Diddym. „Hectic” to odpowiedz na teraźniejsze problemy na świecie. Artyści w utworze poruszają tematy pandemii i ruchu Black Lives Matter. “Ten ruch nie jest czymś nowym. To się dzieje od ponad 400 lat. Sam dorastałem obserwując brutalność policji, ale jako artysta nie wypowiadałem się wcześniej na ten temat” – mówi Ferg.

A$AP Ferg – No Ceilings (feat. Lil Wayne & Jay Gwuapo):

A$AP Ferg – No Ceilings (feat. Lil Wayne & Jay Gwuapo)
ZOBACZ:  Julia Stone zaprezentowała nowy singiel i teledysk "Break"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x