Przejdź do treści

76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w trakcie PreZero Grand Prix

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Polska Liga Siatkówki wspólnie z partnerem – Biurem Programu „Niepodległa” przygotowała specjalną oprawę meczową, która upamiętni 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

W trakcie drugiego dnia PreZero Grand Prix w Warszawie w wyjątkowy sposób zostanie upamiętniona kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Na trybunach pojawi się okolicznościowa biało-czerwona kartoniada, a na bandach ledowych oraz telebimach zostaną wyświetlone specjalne grafiki. Godzina „W” zostanie uczczona.

– To dla nas bardzo ważne, byśmy poza codziennością pamiętali także o naszej historii – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Wspólnie z naszym partnerem – „Niepodległą” – po raz kolejny przypominamy o kluczowych wydarzeniach z dziejów naszego kraju. Uważamy, że także poprzez sport należy promować patriotyzm i oddawać hołd naszym przodkom. Wszystkie nasz wspólne inicjatywy spotykały się ze znakomitym przyjęciem najlepszych kibiców na świecie, tak będzie i tym razem – dodaje.

– Ogromnie się cieszę, że już po raz kolejny razem z Polską Ligą Siatkówki możemy zaprosić kibiców do wspólnego uhonorowania ważnego wydarzenia w historii naszego kraju. W ramach wszystkich swoich działań Biuro Programu „Niepodległa” zachęca Polki, Polaków i przyjaciół Polski do wspólnego upamiętniania rocznic narodowych, podkreślając i promując wartości takie jak wolność, solidarność, poszanowanie godności i praw człowieka. Jesteśmy dumni, że możemy włączyć się w tegoroczne obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i uczcić bohaterów tamtych dni – powiedział Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”.

Godzina „W” wypada według planu dokładnie w momencie rozpoczęcia meczu Vervy Warszawa Orlen Paliwa z KGHM Cuprum Lubin. Stołeczny klub przygotował specjalne koszulki ze Znakiem Polski Walczącej i hasłem: 44’ Pamiętamy.

Fot. Arek Kogut / mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google