62-letnia Izabela Kisio-Skorupa przegrywa w debiucie w MMA!

Izabela Kisio przegrywa w MMA
Fot. Open Fights Night

OBSERWUJ NAS:

62-letnia Izabela Kisio-Skorupa zadebiutowała w oktagonie! Jej rywalką była o 35 lat młodsza Julia Jaroszewska. Walka zakończyła się po niecałych 25 sekundach.

Walka dwóch celebrytek odbyła się podczas piątkowej gali Open Fights Night na Plaży Patelnia koło Płocka. Izabeli Kisio-Skorupie dłużej zajęło wyjście do oktagonu niż sam pojedynek. Celebrytka znana z warszawskich salonów podczas wyjścia zrobiła wielkie show dając koncert muzyczny. Co do samej walki to chyba nikt nie stawiał na zaawansowaną wiekowo Izę, jednak duża ilość osób chciała zobaczyć jak się bije. Gdy sędzia rozpoczął pojedynek Julia Jaroszewska agresywnie ruszyła na swoją rywalkę. Wyprowadziła kilka ciosów, które ciężko nazwać sierpowymi lub prostymi. Izabela została zepchnięta do defensywy. 62-latka rozpaczliwie się broniła. Nawet jeden z komentatorów przyznał, że ciężko jest komentować tego typu sportowe wydarzenie. Drugi natomiast dodał, że “Julia bije starszą panią!”. Sędzia przerwał walkę po niecałych 25 sekundach kiedy Izabela osunęła się na matę po jednym z ciosów.

Drugim freak fightem, który miał przykuć uwagę osób spoza środowiska sportowego była walka Laury Sieki z Moniką Kuklą. Pierwsza znana jest z występu w programie Love Island 3 i bycia ring girl w MMA-VIP, druga wzięła udział w Projekt Lady TVN. Ta walka była bardziej wyrównana i ostatecznie wygrała ją Monika Kukla.

Izabela Kisio przegrywa w MMA

Izabela Kisio-Skorupa o specyfiku, który wciąga i wącha: “Czuję taki wicher” | Open Fights Night | Izabela Kisio przegrywa w MMA

Open Fights Night – wyniki gali

Oprócz freak fightów na piątkowej gali Open Fights Night odbyły się również czysto sportowe starcia. Swoje walki w MMA wygrali m.in. Ilman Didaev (pokonał Kacpra Kiełpińskiego w 2. rundzie przez poddanie), Jacek Kujtkowski (pokonał Damiana Powroźnika przez TKO w 1. rundzie) oraz Tobiasz Lewandowski (pokonał Krystiana Tołkaczewskiego przez TKO w 1. rundzie).

Łukasz Przybylak – szef Open Fights Night
ZOBACZ:  Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x