REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

5 pomysłów na efektowne zaręczyny – jak ją zaskoczyć?

efektowne zaręczyny
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zaręczyny to wyjątkowy moment dla każdej pary. Jak zaplanować zaręczyny? Na czym się skupić? Podpowiadamy.

Oświadczyny dla kobiet to tak naprawdę działanie, które jest cenniejsze niż jakiekolwiek obietnice, pokazuje, że je kochasz, zależy Ci na nich i że jesteś gotowy się nimi zaopiekować począwszy od momentu oświadczyn.

Ponieważ zanim ta chwila będzie możliwa, będziesz musiał poświęcić wiele czasu na zaplanowanie i przygotowanie dokładnego momentu, w którym uklękniesz przed swoim partnerem. Nawet jeśli Twoja partnerka powiedziała Ci, że nie oczekuje, że uklękniesz przed nią lub zaplanujesz niespodziewane oświadczyny pośród tłumu obcych ludzi – ale uwierz mi, wszystkie kobiety oczekują takich słodkich chwil od swoich ukochanych.

Jeśli jesteś podobny do większości mężczyzn, których wygląd zewnętrzny może wydawać się nieromantyczny i nie przywykłeś do kupowania kwiatów i mówienia słodkich, chwytających za serce rzeczy, możesz nie być pewien, od czego zacząć, aby znaleźć swoją szansę na zobaczenie jej uroczych reakcji od momentu, gdy dasz jej kwiat i ten wspaniały niestandardowy pierścionek zaręczynowy, aby oświadczyć się jej, gdy jest otoczona grupą przyjaciół – jak moment prosto z filmu.

Jak zaplanować zaręczyny?

Jedynym sposobem, aby tak się stało, jest dobry plan, zwłaszcza w przypadku początkujących „niespodziankowiczów”, którzy nigdy w życiu nie zaskoczyli swoich ukochanych.

Mam na imię Cheri i dziś zabiorę Cię w podróż w głąb wszystkich 5 kroków do złożenia propozycji małżeństwa. Przyjrzymy się im od pierwszego do ostatniego kroku i gwarantuję Ci, że z pewnością uda Ci się wywołać ten wyjątkowy moment, którego Ty i Twój ukochany nigdy nie zapomnicie.

Wybierz datę, która jest ważna dla Was obojga

Powodem, dla którego zalecam wybranie ważnej daty na romantyczną oświadczyny, jest to, że możesz zrobić coś wyjątkowego i nieszablonowego. Jeśli zaprosisz ukochaną osobę na kolację na dachu w zwykły dzień, istnieje duże prawdopodobieństwo, że stanie się podejrzliwa.

Specjalną datą może być rocznica, urodziny, a nawet urodziny Twojej dziewczyny. Sprawi to, że Twój plan będzie jeszcze bardziej niezawodny – ponieważ nietypowe i podejrzane zachowania, jakie możesz przejawiać, Twoja dziewczyna może uznać za to, że planujesz urodzinową niespodziankę i nic więcej.

Inne niż pokrycie dla nerwowych tików, ustalenie konkretnej daty może również pomóc zaplanować kroki swojej niespodzianki lepiej, ponieważ zamawianie niestandardowych pierścień diamentowy i dokonywania rezerwacji może zająć trochę czasu.

Znajdź odpowiednie miejsce na oświadczyny

Jeśli planujesz na koniec roku wakacje lub jeśli masz już wykonane w Sylwestra powołania – można wykorzystać tę szansę, aby znaleźć romantyczny lub specjalne miejsce, które oznacza coś do obu z was, aby uklęknąć i zaproponować swoim kochankiem.

Wybierając tego typu miejsce, trzeba jednak mieć pewność, że będzie to miejsce, do którego partner będzie się stroił. Na przykład luksusowa restauracja lub punkt turystyczny, w którym zamierza robić zdjęcia, ponieważ żadna kobieta nie chce się oświadczyć, gdy jest bez twarzy, ma potargane włosy i jest ubrana w zwykły strój domowy.

A po zaręczynach – łóżko czeka! Przydadzą się gadżety, takie jak: bielizna BDSM, dildo analne czy huśtawki erotyczne.

(artykuł sponsorowany)

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx