Przejdź do treści

3 sezon The Office PL już 3 listopada w Canal Plus! Zobacz zwiastun i plakat

The Office PL sezon 3
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Twój szef jest idiotą? Jeśli tak to The Office PL to serial dla Ciebie. A jeśli Twój szef jest ok, ale lubisz patrzeć, jak inni mają gorzej od Ciebie, to tym bardziej powinieneś go obejrzeć. Premiera 3. sezonu The Office PL już 3 listopada w Canal+!

Uwielbiani bohaterowie Kropliczanki – siedleckiego potentata wody mineralnej – wracają do biura już za niecały miesiąc, a ich codzienność wypełni się serią absurdalnych korpo-spotkań, procedur, asapów, deadlinów i innych challengy. Wszystko żeby biznes się rozwijał, a Kropliczanka rosła w siłę. Nowe odcinki już 3 listopada w Canal+ online i w Canal+ Premium!

The Office PL sezon 3
Fot. mat. prasowy

Polska wersja kultowego formatu stworzonego przez Ricky’ego Gervaisa pojawiła się na polskim rynku w 2021 r., zdobywając znakomite recenzje. Krytycy i widzowie docenili, że nie jest to kopia brytyjskiej czy amerykańskiej wersji, ale świeże, uwspółcześnione i bardzo polskie spojrzenie na absurdy rodzimego biznesu. Dzięki sprawnej satyrze na naszą mentalność i zaściankowość, ubraną w niepoprawny politycznie humor, twórcy dotykają wielu aktualnych i drażliwych społecznie tematów, jak prawa mniejszości, LGBT, zmiany klimatyczne czy aborcja.

Nowy sezon, nowi bohaterowie, a także… nowa Pani Prezes! Po zwycięstwie nad Michałem (Piotr Polak) w drugim sezonie o awans do centrali w Warszawie, Patrycja (Vanessa Aleksander) od razu przechodzi do działania, zarządzając wprowadzenie nowego napoju z logo Kropliczanki – energetyka. Stworzenie nowego produktu od zera to jednak bardzo ciężkie zadanie – trzeba wybrać logo brandu, wygląd puszki, znaną „twarz” do promocji, powiększyć zespół o nowych pracowników… Wszystko to wprowadza w popłoch i stres skład siedleckiego biura. Krótki deadline na realizację projektu to także test skuteczności Michała… Czy może to bardziej szukanie pretekstu do jego zwolnienia?

The Office PL 3 sezon – oficjalny zwiastun:

W trzecim sezonie The Office PL za kamerę powraca Maciej Bochniak. Natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a także nowe twarze – Mateusza Króla i Małgorzatę Gorol. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentkami ze strony Canal+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, natomiast producentem zewnętrznym jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński.

Premiera nowych odcinków już 3 listopada w Canal+ online i w Canal+ Premium.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx