11 bit studios zaprezentowało cosplay z Frostpunka oraz DLC The Last Autumn

Fot. mat. prasowy

11-bit studios zaprezentowało 12-minutowy materiał wideo z komentarzem Lead Designera Jakuba Stokalskiego oraz zdjęcia z pierwszego oficjalnego cosplayu gry Frostpunk. Jest to przedsmak nadchodzącego rozszerzenia Frostpunk: The Last Autumn.

DLC The Last Autumn, będzie dostępne na PC od 21 stycznia. Dodatek, który będzie prequelem znanych z gry wydarzeń, opowiada historię przed nadejściem apokaliptycznej zimy. Jest to największe rozszerzenie dla tej przebojowej gry o budowaniu miast. Z okazji premiery 11 bit studios współpracowało z profesjonalną cosplayerką Moosefix, aby odtworzyć jedną z głównych postaci ze świata Frostpunk – Effie MacLachlan.

Frostpunk: The Last Autumn – 12 minutowy gameplay:

Effie MacLachlan, absolwentka znakomitego University of Cambridge, po raz pierwszy pojawiła się w niedawno wydanym zwiastunie The Last Autumn. Starając się udowodnić swoją wartość w świecie zdominowanym przez mężczyzn, dołączyła do Imperialnej Kompanii Poszukiwawczej jako asystent inżyniera. Effie jest jednym z wielu inżynierów, którzy niedawno zostali rozmieszczeni w nieznanym miejscu, aby pracować nad ściśle tajnym projektem i jest kontrolowana przez jedynego najważniejszego władcę społeczeństwa w grze – gracza.

Cosplayerka Moosefix jako Effie MacLachlan:

Read Previous

Obrazy bez autora – nominowany do Oscara film Floriana von Donnersmarcka już w kwietniu w kinach

Read Next

Redman bije kobiety w teledysku! Zobacz “Slap Da Shit Outcha”