Przejdź do treści

11 bit studios prezentuje swoją najnowszą grę Indika

Indika gra
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

O czym jest Indika? Najnowsza oferta wydawnictwa 11 bit studios przenosi graczy do surrealistycznej wersji wczesnego XX wieku w Rosji, skupiając się na dziwaczej i duchowej podróży prostej zakonnicy. Produkcja została stworzona przez firmę Odd Meter.

Jak możemy zobaczyć w krótkim zwiastunie, Indika to opowieść o silnej kobiecie na ważnej misji. Odkrywa ona prawdziwe przeznaczenie swojego życia. Ale pod łatwo obserwowalną zewnętrzną warstwą, znajduje się jej dusza, jej wewnętrzne głębiny czekające na odkrycie.

Indika łączy elementy rozgrywki z gatunku przygodowych gier TPP, włączając w to zagadki środowiskowe i nawet akcenty platformówek. Oferuje również znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Estetyka, projekt i rozgrywka są silnie inspirowane tym mieszaniem gatunków. Jednak prawdziwa istota gry leży w dostarczaniu kinematograficznej opowieści przypominającej dzieła artystyczne takich twórców jak Giorgos Lanthimos, Ari Aster i Darren Aronofsky.

Produkcja koncentruje się na swoim podstawowym celu, dotykając filozoficznych przekonań i mając na celu wywołanie refleksji na tematy delikatne.

Produkcja została wydana na PC, a wersje konsolowe pojawią się jeszcze w tym miesiącu (PS5, XSX|S). Część dochodów ze sprzedaży zostanie przekazana na pomoc dzieciom dotkniętym wojną na Ukrainie.

Indika w serwisach cyfrowych:


Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx