10. edycja kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam. Anna Iberszer, Karolina Bielawska i Natalia Gryglewska na inauguracji!

10 edycja Dotykam Wygrywam
Karolina Bielawska, Anna Iberszer i Natalia Gryglewska, fot. Michał Baranowski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

„Różowy październik” uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. W Polsce, rak piersi jest na pierwszym miejscu wśród nowotworów u kobiet. Z danych Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, iż w 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet. Z czego aż 8 805 zmarło. Jedną z kampanii społecznych, która od lat zachęca kobiety, ale także mężczyzn do samobadania piersi, a panie do noszenia dobrze dobranego biustonosza jest akcja Dotykam=Wygrywam, która w tym roku obchodzi 10. jubileuszową.

Akcję wspierają ambasadorzy nawołujący do wypracowania w sobie nawyku dbania o zdrowie piersi. Są wśród nich: Beata Sadowska, Daria Widawska, Ela Romanowska, Aleksandra Kisio, Anna Iberszer, Daniel Józek – Qczaj, Paulina Smaszcz, Kinga Zawodnik, Lidia Kalita, Miss Polonia Natalia Gryglewska, Miss Polonia Karolina Bielawska, oraz Siostry ADiHD (siostry_adihd), Anna Jaworska (mumme.pl), Karolina Cwalina-Stępniak (sexyazaczynasiewglowie), Paula Peszko (paula_peszko), Joanna Biernacka (AshAshPlum), Monika Kołodyńska-Lewandowska (monika_kolodynska_bralady), Ola Żelazo (joga.żelazo), Katarzyna Łodygowska (matka_prawnik), Angelika Miszalska-Kamińska (miszalskakaminska), Anna Dydzik (nieperfekcyjnamama_pl), Karolina Szymańska (our_little_adventures) oraz dziewczyny z inicjatywy Akcja Menstruacja.

Główny przekaz tegorocznej kampanii to zachęcanie kobiet do zainstalowania bezpłatnej biustopozytywnej #BIUSTOapki w telefonie (www.biustoapka.pl). Następnie wysyłanie linka do jej ściągnięcia koleżankom, przyjaciółkom, znajomym, siostrom. Inauguracja kampanii to także doskonała okazja do oddania zużytych biustonoszy do reCYClingu. W zamian za każdy stanik sklep sprezentuje bon o wartości 20 złotych na zakup nowego, dobrze dobranego biustonosza Panache. Środki uzyskane ze sprzedaży zebranych staników z reCYClingu przekazane zostaną na działania stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny i fundacji Wsparcie na Starcie (dotykamwygrywam.pl/recycling).

10 edycja Dotykam Wygrywam
Anna Iberszer, fot. Baranowski Michał/AKPA
10 edycja Dotykam Wygrywam
Karolina Bielawska, fot. Baranowski Michał/AKPA
10 edycja Dotykam Wygrywam
Natalia Gryglewska, fot. Baranowski Michał/AKPA
10 edycja Dotykam Wygrywam
Kinga Zawodnik, fot. Baranowski Michał/AKPA
10 edycja Dotykam Wygrywam
Aleksandra Kisio, fot. Baranowski Michał/AKPA
10 edycja Dotykam Wygrywam
Ola Żelazo, fot. Baranowski Michał/AKPA
ZOBACZ:  Zmarł Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x